Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3 Ilość ocen: 2

Kobieta

Dlaczego kobieta ma mniejsze stopy niż mężczyzna?
Żeby mogła stanąć bliżej zlewozmywaka!

Kobieta
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Rzeka

Wpadł mi w "internetowe oko" taki fajny wierszyk z "Konkursu na Wiersz dla Dzieci"
Pozwalam sobie go opublikować ponieważ bardzo mi się spodobał :) - Admin

Rzeka

Płynie sobie rzeka
I strasznie narzeka.

Na pogodę zwłaszcza,
Bo płynie bez płaszcza.

Płycizna, czy głębia,
Zaraz sie przeziębia.

więcej...

Rzeka
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,3/5 (35)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Odpowiedź z PZW

Zdziwiony???!!!A dlaczego mieli odpowiadać zwykłem wędkarzowi???Dlatego że jest księdzem???Ja kilka razy pisałem z różnymi zapytaniami jak nie do ZO czy ZG to do ich pisma WW a pytanie czy wątek był zawsze jedenbecność rybaków na Zegrzu czy dzierżawa odcinków rzek rybakom a właściwie osobom prywatnym jak to zdaję się ma miejsce na Narwi od Wierzbicy do ujścia Kluska.Nigdy odpowiedzi nie otrzymałem,dla Twardej nie jest to żadnym tematem ew. jam jest niegodzien by odpowiedź otrzymać.
Mnie akurat nie obchodzi kim są osoby w ZG czy ZO,obchodzi mnie żeby działali dla dobra wędkarzy i rybostanu a jakoś w obecnych czasach nie mogę się tego dopatrzeć.
Ostatni tydzień spędziłem na Oravie,przez 6 dni spędzałem na łodzi 10-11h w towarzystwie słowackiego wędkarza całkiem nieźle mówiącego po polsku.Ja wiem że Polacy są najmądrzejsi,najlepsi i wszystko wiedzą lepiej a naokoło mamy albo wrogów albo narody śmiesznie mówiące ale może warto się od sąsiadów uczyć???
Oni na swoich zbiornikach i rzekach NIE mają rybaków i nijak nie mógł pojąć że u nas są i to za zgodą związku wędkarskiego.Nie dość że ma śmieszny język to jeszcze takich prostych rzeczy nie może zrozumieć(zresztą ja też nie).Rybacy u nich tak są ale na stawach hodowlanych gdzie znowu nie ma wędkarzy.No to przynajmniej miałem nadzieje że mają kłusowników.Też nie mają ale przynajmniej ucieszyłem się że mieli i to jeszcze 3 lata temu.Ale od 3 lat nie bardzo mają ochotę uprawiać swój proceder,za kłusownictwo idzie się do więzienia.Kilku pierwszych złapanych pokazano w TV skutych kajdankami na sali sądowej i podano ile dostali do odsiadki(od roku do 3 lat)i kłusownictwo zanikło.
Oni tam znaczy nie szanują praw człowieka,nie dość że więzienie to jeszcze podali w TV.
Aaaaa,nie chce mi się dalej pisać,muszę pokombinować jak za jakiś czas urwać się z pracy na kilka dni na Słowację.Ja mam tam 425km ale kolegom z południa Polski pod rozwagę temat poddaję:
czy nie lepiej jeździć na ryby na Słowację niż płacić składki w PZW???
Schowaj teksty   

Powiązane z

Jestem księdzem c.d...

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Osuszanie bydynków Łódź - izolacja pionowa

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).