Lewe menu

Filtry

Komentarze

Szukaj

Reklama

Słowacja

(Wpis odzyskany z kopii zapasowej)

Słowacja - Dariusz Krystosiak
Zgadza się,Oni mają reviry i są te reviry zdecydowanie mniejsze niż nasze okręgi.Ale z tym że na wodach które są w użytkowaniu wędkarzy są i rybacy to chyba jednak się mylisz.W/g kolegi Słowaka rybacy mają swoje wody i tam nie ma możliwości wędkowania czyli poprostu stawy hodowlane lub wody wydzielone tylko do chowu i hodowli również bez możliwości wędkowania.Nie ma rybaków na
rzekach i zb. sztucznych typu Shirava,Domasev czy Orava(a jezior naturalnych to Słowacja chyba ma tyle "co kot napłakał".
Piszesz o pracach społecznych lub ekwiwalencie za takowe prace.Ależ proszę bardzo,mogę z dzika radością sprzątać pudełka po robakach,opakowania po zanęcie i puszki po piwie na ulubioną Narwią.Nad Narew moge jechać bez wędki żeby sobie nad nią pospacerować.Mogę zapłacić ekwiwalent-nie ma problemu,
np.składka roczna x2,3, czy 4 ale mając świadomość że na tej wodzie 2x w tygodniu lub częściej urzędują rybacy za zgodą mojego(Waszego) związku to mi ręce opadają i mi się nie chce.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Jestem księdzem c.d...

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Systemy zarządzania zawartością informacyjną serwisów WWW. CMS eZ Publish już od kliku lat skutecznie wdrażamy różne wersje tego systemu.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).