Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Wobler

Zdzichu i Janek poszli na sumy , po chwili:
- koledzy! ratujcie!Zdziśka, wobler przygniótł.

Wobler
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Sezon

No i zaczęliśmy,
Sezon na szczupaka,
Kto żyw za kij chwyta,
Heja na biedaka,

więcej...

Sezon
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,7/5 (6)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Bardziej lub mniej istotne

Ten punkt akurat wymyslił ktoś ze współautorów, nawet nie pamiętam kto i trudno, żebym się czepiał wszystkiego bo nigdy by kompromisu nie było. Podpisałem, owszem, bo uznaję ten punkt za tak mało istotny w porównaniu z innymi, że nie było sensu nawet rozpoczynać dyskusji. Prywatnie uważam, że egzaminy powinny być zniesione, bo liczy się przestrzeganie prawa a nie jego znajomość na pamięć kontrolowana przez szanowną komisję. Przychodzi poważny facet żeby dostać kartę wędkarską a tu musi jakieś egzaminy śmieszne zdawać - RAPR do ręki mu dać i tyle! Kto nie zna na pamięć niech nosi RAPR w kieszeni
A znajomość statutu - do łowienia ryb jest niepotrzebna, można se w domu na kiblu poczytać czasami, ot tak żeby wiedzieć co jest co i gdyby czasem papieru brakło... Skoro prawie wszyscy wędkarze są w stowarzyszeniu PZW tylko dlatego, żeby uzyskać tańsze zezwolenie na wędkowanie to po cholerę im znajomość statutu jak i tak się nie angażują i nie będą angażować w działalność stowarzyszenia. Ryb przez to nałowią?
Szkoda próbować zmieniać 99% ludzi na aktywnych członków stowarzyszenia. Na prawdę nie rozumiem że komuś się chce. Lepiej, niech działacze i osoby zaangażowane czasami, zmieniły stowarzyszenie na takie, jakie im najbardziej pasuje. Mnie najbardziej pasuje stowarzyszenie zagospodarowujące porządnie wody za pomocą swoich firm i profesjonalnej obsługi, ale na zasadzie non-profit ( bo wtedy trochę tańsze będą licencje). I tylko tyle bym chciał. Ryby w wodzie, mniej bydła nad wodą i sprawiedliwe, równe opłaty dla wszystkich - najniższe z możliwych ale zapewniające rybność łowisk. I to w petycji jest najistotniejsze, jak również dla wędkarzy.

T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Jestem księdzem c.d...

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Świat Druku - ciekawe urli

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).