Lewe menu

Filtry

Komentarze

Humor»

Ocena: 3,5 Ilość ocen: 23

Jaguar

Spotykają się dwaj koledzy. Jeden mówi do drugiego:
- Wiesz, nie mogę pozbyć się swojej teściowej! Próbuję, próbuję i ciągle
nic.
- Wiesz co? Kup jej samochód, pojeździ wpadnie w poślizg będzie miała
wypadek i po niej!
- No dobra.
Spotykają się kilka dni później:
- I co podziałało?!
- Nie! Jeździ ciągle i żyje!
- A co jej kupiłeś?
- No, malucha.
- Ale ty głupi jesteś, kup jej jaguara!
Spotykają się znów po kilku dniach:
- No i jak zadziałało??!
- Nooo... A najlepsze było jak jej głowę odgryzał!

Jaguar
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,4/5 (23)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

do RO-boty

Myślę, że na spoko,
Przemyślicie wszystko,
I zrobicie po ludzku,
Te Rybie Oczysko.
Brak dostępu serwera,
Oraz inne sprawki,
Wymuszą na redakcji,
Istotne poprawki.
Wiem, że macie problemy,
Lecz kto w życiu ich nie ma,
Więc zakasać rękawy,
Tłumaczenie to ściema.
czapek.

do RO-boty
 • Obecnie 2 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2/5 (30)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Bardziej lub mniej istotne

Ten punkt akurat wymyslił ktoś ze współautorów, nawet nie pamiętam kto i trudno, żebym się czepiał wszystkiego bo nigdy by kompromisu nie było. Podpisałem, owszem, bo uznaję ten punkt za tak mało istotny w porównaniu z innymi, że nie było sensu nawet rozpoczynać dyskusji. Prywatnie uważam, że egzaminy powinny być zniesione, bo liczy się przestrzeganie prawa a nie jego znajomość na pamięć kontrolowana przez szanowną komisję. Przychodzi poważny facet żeby dostać kartę wędkarską a tu musi jakieś egzaminy śmieszne zdawać - RAPR do ręki mu dać i tyle! Kto nie zna na pamięć niech nosi RAPR w kieszeni
A znajomość statutu - do łowienia ryb jest niepotrzebna, można se w domu na kiblu poczytać czasami, ot tak żeby wiedzieć co jest co i gdyby czasem papieru brakło... Skoro prawie wszyscy wędkarze są w stowarzyszeniu PZW tylko dlatego, żeby uzyskać tańsze zezwolenie na wędkowanie to po cholerę im znajomość statutu jak i tak się nie angażują i nie będą angażować w działalność stowarzyszenia. Ryb przez to nałowią?
Szkoda próbować zmieniać 99% ludzi na aktywnych członków stowarzyszenia. Na prawdę nie rozumiem że komuś się chce. Lepiej, niech działacze i osoby zaangażowane czasami, zmieniły stowarzyszenie na takie, jakie im najbardziej pasuje. Mnie najbardziej pasuje stowarzyszenie zagospodarowujące porządnie wody za pomocą swoich firm i profesjonalnej obsługi, ale na zasadzie non-profit ( bo wtedy trochę tańsze będą licencje). I tylko tyle bym chciał. Ryby w wodzie, mniej bydła nad wodą i sprawiedliwe, równe opłaty dla wszystkich - najniższe z możliwych ale zapewniające rybność łowisk. I to w petycji jest najistotniejsze, jak również dla wędkarzy.

T.P.

Standard view   

Powiązane z

Jestem księdzem c.d...

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Systemy CMS eZPublish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).