Lewe menu

Filtry

Komentarze

Szukaj

Reklama

Kilka pytań do Tomasza P

Tomku,

Żebyśmy się dobrze rozumieli:

Z czego należy zdawać egzamin żeby otrzymać państwowy dokument "Karta wędkarska"? Przypomnę, że zarówno dokument karta wedkarska jak i egzamin jest wymogiem ustawowym. Jak rozumiesz "intencję ustawodawcy", nakładającego taki wymóg? Czy stosowanie się do ustaw mieści się w Twoim rozumieniu "postępowania zgodnie z prawem"?

Jak rozumiesz działalność na zasadzie "non-profit" i jak wiąże się ona, Twoim zdaniem, z wskazanym przez Ciebie: "bo wtedy tańsze będą licencje"?

Pozdrawiam serdecznie

Jurek Kowalski

Schowaj teksty   

Powiązane z

Jestem księdzem c.d...

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Hobbystycznie założona strona genealogiczna oparta o Webtrees: genealogiczne drzewo rodzinne . Można znależć na niej już sporo różnych nazwisk. Bardzo ciekawe materiały źródłowe dotyczące narodzin, zgonów i zawartych związków małżeńskich z parafii Grążąwy.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).