Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Dyktafon

Szef do blondynki sekretarki:
- Jak pani chce, proszę użyć mojego dyktafonu.
- Dziękuję, ale użyję po prostu ręki jak inni.

Dyktafon
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na rurze.

Trafiłem....

więcej...

Wielkie Łuki cz.2.
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Słowacy

(Wpis odzyskany z kopii zapasowej)

Słowacy - Andrzej Trembaczowski
Tak, możemy im pozazdrościć. Albo wziąć przykład i pewne rozwiązania także i u nas wprowadzić.

1. Odnośnie kłusownictwa.
Tu spodziewam się, że nowy Zarząd Główny PZW i nowy Prezes potraktują ten problem bardzo poważnie. Oczekuję od nowych władz PZW nacisków, lobbowania lub nawet włączenia się w opracowanie nowych przepisów, a także ogromnego zaangażowania w mediach. Trzeba skończyć z tym ?przyzwoleniem społecznym?, jednocześnie pracować nad zmianą mentalności, ale też i stosować dotkliwe kary. Kłusownictwo musi się przestać opłacać. Mam też nadzieję, że nowy rząd zgodnie z prezentowanym programem naprawy państwa potraktuje poważnie również i kłusownictwo.

2. Brak odpowiedzi jest lekceważeniem. Dobra komunikacja członków związku z centralą decyduje o sprawności całej organizacji. Tu oczekuję lepszego wykorzystania Internetu, ale oprócz Internetu są też telefony i sądzę, że na bezpośredni telefon, czy to do ZO, czy do ZG, można uzyskać odpowiedź. Tylko... czy dzwonimy?

3. Rejestry są bardzo przydatne i musimy nauczyć się je wypełniać. Wpisywać przynajmniej te cenne gatunki ryb. To naprawdę nic trudnego. Trzeba też, by były dobrze opracowane.

4. Musimy udokumentować nasze wędkarskie połowy - w ten sposób możemy wykazać, że zasoby wód są wykorzystywane i rybacy nie są potrzebni.

5. Problem naszego powszechnego nastawienia do prawa i przepisów pozostawiam bez komentarza. Jakoś nie potrafimy tego zrozumieć, że sami sobie utrudniamy przez to życie...
Pozdrawiam
Andrzej
Schowaj teksty   

Powiązane z

Jestem księdzem c.d...

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Hobbystycznie założona strona genealogiczna oparta o Webtrees: Żbikowska . Można znależć na niej już sporo różnych nazwisk. Bardzo ciekawe materiały źródłowe dotyczące narodzin, zgonów i zawartych związków małżeńskich z parafii Grążąwy.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).