Lewe menu

Filtry

Komentarze

Szukaj

Reklama

Odłowy

Ulysses
Jeśli nie bywałeś na Słowacji popatrz sobie na mapę.Wody mają tyle "co kot napłakał".Ledwie kilka zbiorników zaporowych,rzeki które przy wysokim stanie mają może 1/4 szerokości Odry czy Wisły,jeziora???może jakieś 2 albo i 4 mają.takich warunków jak na Pomorzu Zach.,Warmii czy Mazurach nigdy mieć nie będą.
I co???Wody do kolan a ryb do ch....a.
Ale mają całkowity zakaz odłowów na śródlądziu.Są i u nich rybacy ale na wodach(stawach)hodowlanych na które to wędkarze nie mają wstępu.Za to nie ma rybaków na zaporówkach i rzekach a pewnie słyszałeś lub czytałeś jakim to eldorado sandaczowo-szczupakowo-sumowym-karpiowym są Orava,Domasev,Sirava czy Liptovska Mara.
Ryby są i jeszcze rosną bez rybaków.Czyli jednak można.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Opinie wędkarzy o odłowach sieciowych

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: GetSimple

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).