Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Sklep

Przychodzi blondynka do sklepu i mówi:
- Poproszę dziesięć pułapek na myszy.
- Po co pani tyle pułapek? Przecież wczoraj już pani kupiła dziesięć!
- Te wczorajsze są już zajęte...

Sklep
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

To lubię....?

Jakiż to hultaj durny jak gąsior,
( z lekka pryszczaty na pysku)
zbeszcześcił ryby, zbeszcześcił wody,
bo zrobił rzeź na tarlisku?

więcej...

ballada o hultaju
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4/5 (15)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Dziadostwo do kwadratu

Ryszard Siejakowski

Masz rację, że zastępowanie jednego dziadostwa drugim, to absurd i lepiej dać sobie spokój. Póki co nie przedstawiono żadnego konkretnego programu. Nie przedstawił tego /Stary-Nowy Prezes/, nie przedstawił tego kandydat na Prezesa Teodor a już kompletnie nic nie słyszałem o jakimkolwiek programie pseudo kandydata na Prezesa Janusza Nyka. To co przedstawiono to był zbiór pobożnych życzeń. Program aby był przyjmowany poważnie musi zawierać takie elementy jak :
1. Co chcemy zrobić,
2. Kiedy to zrobimy
3. Skąd na to będziemy mieli środki finansowe
4. Jakie są gwarancje realizacji takiego programu.
5. I co mi zrobicie jak tego nie wykonam /to oczywiście czarny żart/
Z przedstawionych programów można się było dowiedzieć tylko jednego, co chcemy zrobić. Ale do tego się już przyzwyczailiśmy od szesnastu lat i od szesnastu lat nic nie zrealizowaliśmy.
Zaraz, ktoś mi zarzuci, że to nie prezes wyznacza program, tylko Zjazd Delegatów. Otóż nie do końca. Po to zgłaszam swoją kandydaturę na Prezesa /dotyczy to oczywiście kandydatów a nie mnie/, aby być szefem stowarzyszenia /a nie ZG/ i animowac jego działalność, czyli kreować. Jeśli Prezes ma tylko realizować program pewnej zbiorowości, to równie dobrze można zatrudnic na tym stanowisku zwykłego biurokratę plus księgowego. Będzie mniej emocji przy wyborach oraz większa szansa na realizację
Co zaś do stwierdzenia Twoim dziadostwem /pewien skrót/, jakby sugerującym moje aspiracje, to Tomku, moje ambicje skończyły się kilka lat temu. Niedługo zostanę dziadkiem i pora najwyższa uczyc wnuka umiłowania do przyrody, do szanowania jej i jej chronienia. I mam nadzieję, że gdy go tego nauczę, to zostanie wspaniałym wędkarzem, mającym gdzieś różnych kaznodziejów nawołujących do C&R. Bo sam będzie lepiej wiedział, co jest dobre a co złe, dla otaczającego go świata. Bo pewnych rzeczy nie da się zadekretować, lecz trzeba je czuć swoją wrażliwością.
Pozdrawiam
Schowaj teksty   

Powiązane z

Domniemania i inne przemyślenia

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Archiwlane strony wędkarskie "Rybiego Oka": Wędkarstwo - archiwum Cały szereg informacji i artykułów o wędkarskim hobby. Jest co czytać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).