Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 2,5 Ilość ocen: 3

Papier

Czym się różni blondynka od papieru toaletowego?
- Papier toaletowy się rozwija...

Papier
 • Obecnie 2,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2,3/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Modlitwa wędkarza

Modlitwa wędkarza

Dopóki wody płyną
Daj, dobry Panie Boże
Zasiadać nad ich brzegiem
Wielbiąc słoneczne zorze.

więcej...

Modlitwa wędkarza
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,4/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Mógłby

Ryszard Siejakowski

Niezrzeszony mógłby tylko w pierwszym przypadku, czyli działanie na szkodę SP. W drugim przypadku jest powództwo na drodze cywilnej członka jako poszkodawanego lub podającego się za poszkodowanego/ w stosunku do stowarzyszenia lub ich władz. Tyle w kwestii stricte przepisów prawa.
Marek opanuj emocje i zastanów sie co piszesz. Napisałeś mniej więcej tak. Dość mam przyglądania się i chcę działać, celem dokonania poprawy. Chcę Ci zwrócic uwagę, że pisząc to, powinieneś dopisać również i to, że podjąłeś działania o charakterze długofalowym z możliwością ich realizacji w nastepnej kadencji, czyli za cztery lata. Teraz masz juz szlaban, wybory do władz okręgowych są już za nami i możesz sobie tylko pogwizdać. Kto miał być wybrany, został wybrany. W większości wypadków Ci sami co byli. Masz więc status quo określone. Na logikę, zostają tylko działania o charakterze rewolucyjnym, czyli saperka lub szafocik, aby zmian dokonać wcześniej, ponieważ na zmianę mentalności ludzi od lat zasiedziałych na stołkach stowarzyszenia, nie ma co liczyć. Napisałeś, że sam zacząłeś naprawiać to, co zostało nagrzebane przez ludzi nieodpowiedzialnych. Rozumiem, że miałeś na mysli akcję zarybiania narybkiem szczupaka, podjetą przez z Waszą grupę inicjatywną. Aby miec punkt odniesienia, 10 tyś, sztuk wylegu, to około 20% wylęgu z jednej pary tarlaków szczupaka. Masz więc skalę porównania, zarówno kosztów (8 gr/1 szt wylęgu), do kosztów materiału rozrodczego (tarlaków), jak i wielkości. Powstaje automatyczne pytanie, czy tylko tą droga i taką kosztowną? Kreowanie kosztownej polityki zarybieniowej leży w interesie MZGRiW. To jest ich złota żyła i sposób na uwłaszczenie się. Bo uwłaszczyć można sie na rózne sposoby, np. mając wyłącznośc na odłów i na dostawę materiału zarybieniowego. Dotkniesz gówna, to okazuje się, że smród jest raz z jednej strony, raz z drugiej. PZW to nie tylko kwestia tego czy innego Prezesa w ZO czy ZG. To łańcuszek powiązań nieformalnych na wielu płaszczyznach. Warto to wiedzieć, przystępując do boju Doswiadczenia najlepiej wymieniać z przedstawicielami Związku Działkowców. Taka sama patologia, chociaż inna dziedzina. Tu ryby a tam rzodkiewka, a mechanizmy takie same.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Promocja mierności Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Systemy CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).