Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Awaria

W samolocie awaria, przychodzi sewardessa i mówi:
- panowie trzeba odciążyć samolot, bagaże już wyrzuciliśmy, czas na bohaterów.
Francuz wypił łyk koniaku, ucałował blondynkę i z okrzykiem wiwat Francja, wyskoczył.
Po jakimś czasie sytuacja się powtarza, Anglik wypija szklaneczkę łyski, całuje brunetkę i z okrzykiem za Anglię skacze.
Po jakimś czasie znów to samo, więc Polak wypija pół litra, całuje wszystkie panie i z okrzykiem niech żyje Mozambik, wyrzuca Murzyna.

Awaria
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na Rurze.

Połowa profitów...

więcej...

Cz.5.
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Inicjatywy na poziomie Koła

Ryszard Siejakowski

Marku, takie inicjatywy na poziomie Koła są. Niewiele o nich wiadomo, bo nikt nie ogłasza tego na łamach internetu. Nie jesteście ani pierwszymi, ani ostatnimi. Inicjatywy są różne. Zarybianie ze środków własnych, w ramach dobrowolnych wpłat na ten cel. Budowanie tarlisk w celu wspomożenia tarła naturalnego. Dobrowolne ograniczenia limitów. Można wymieniać jeszcze więcej sposobów, mnie lub bardziej znanych. Mniej lub bardziej efektywnych. Mniej lub bardziej efektownych . Tylko, jest to kropla w morzu potrzeb i nieprawidłowości. Można i zapewne należy sięgnąć, po zobowiązania członka stowarzyszenia w myśl zapisu par.53 pkt. 6, który brzmi "nakładanie na członków w drodze stosownej uchwały, obowiązku wykonywania pracy osobistej lub wniesienie ekwiwalentu za te pracę". Ten zapis proponowałbym znowelizować i uzupełnić o słowa "bez wyjątku". To, ze ktoś jest dzisiaj działaczem jakiegos tam szczebla, nie zwalnia go z obowiązku swiadczenia PRACY na rzecz stowarzyszenia, gdyż cały czas pozostaje członkiem koła macierzystego, czasowo oddelegowanego do innej komórki organizacyjnej. O tym się zapomina lub celowo przemilcza. A już szczytem bezczelności jest powoływanie Kół przy Okręgach. To powinno być statutowo zabronione, gdyż jest to tworzenie struktur pod własne potrzeby, nie zawsze spójne z interesem stowarzyszenia. Mareczku, bardzo bym chciał należeć do organizacji o zasięgu ogólnopolskim, gdzie istniej cos takiego jak przeźroczystość i transparentność. Na razie należę do... i tu moja wiedza jakby sie kończy, albo jest niepełna. Na pewno uczestniczę w jakimś dziwnym spektaklu, przypominającym tragifarsę i wyznaczono mi obligatoryjnie rolę statysty ostatniego planu. A za to, że gram drugoplanową rolę to jeszcze muszę zapłacić hihihihi. Ty zresztą też
Schowaj teksty   

Powiązane z

Promocja mierności Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Blog o CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).