Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Awaria

W samolocie awaria, przychodzi sewardessa i mówi:
- panowie trzeba odciążyć samolot, bagaże już wyrzuciliśmy, czas na bohaterów.
Francuz wypił łyk koniaku, ucałował blondynkę i z okrzykiem wiwat Francja, wyskoczył.
Po jakimś czasie sytuacja się powtarza, Anglik wypija szklaneczkę łyski, całuje brunetkę i z okrzykiem za Anglię skacze.
Po jakimś czasie znów to samo, więc Polak wypija pół litra, całuje wszystkie panie i z okrzykiem niech żyje Mozambik, wyrzuca Murzyna.

Awaria
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na Rurze.

Połowa profitów...

więcej...

Cz.5.
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Z góry?

Tomku,

Przeczytaj dokładnie artykuł Twojego Imiennika. Zaczekaj też na Jego opinie o tym co można zrobić.

Plany odwołania ZG i zmiany "od góry" stają się mrzonkami w tym momencie, kiedy ktoś, mając odrobinę rozumu, zda sobie sprawę, że nawet najmądrzejsi ludzie zanurzeni w "bagienku" rzesz członkowskich i ich bezpośrednich reprezentantów utoną szybciutko. A jeszcze do tego warto zdać sobie sprawę z tego, że nowy ZG nie zostanie "nadany" przez żadnego szydercę czy obalacza ale zostanie wyłoniony z tych, tak sugestywnie opisanych przez Tomka, "dołów". MUSI zostać wyłoniony z "dołów", w procesie kolejnych szczebli wyborów i będzie zalezny od wyborców i od tego kim oni będą i jakie oczekiwania przeniosą na szczebel zjazdu i ZG.

Widzisz teraz dlaczego przekonuję Was wszystkich (niektórych z powodzeniem), że ewentualne zmiany mogą płynąć z pracy w kołach i okręgach? Nawet akcyjnej, ale zawsze w dobrym towarzystwie, którego wbrew pozorom nie jest tak mało, tylko trzeba się rozejrzeć wokół, a nie traktować wszystkich "z góry" i ustawiać sie "obok" i "ponad".

I brać przykład z tych,. którzy ropbia sensowne rzeczy nawet wobec wielu przeszkód, z których główne opisał Tomek.

Przy okazji, żeby nie wrzucać kolejenej wypowiedzi do innego wątku - wiele szacunku i uznania dla Ciebie.

Pozdrawiam serdecznie

Jurek Kowalski
Schowaj teksty   

Powiązane z

Promocja mierności Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: PPHU PROTEKT INT. BH jest firmą produkcyjno-handlową prowadzącą swoją działalność szczególnie na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych, ale także i innych jednostek ochrony przeciwpożarowej. Sznury galowe PSP Podstawową funkcją firmy jest zapewnienie klientom możliwości nabycia szerokiego asortymentu ubrań i ubiorów wchodzących w skład osobistego wyposażenia strażaka.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).