Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 2,5 Ilość ocen: 3

Papier

Czym się różni blondynka od papieru toaletowego?
- Papier toaletowy się rozwija...

Papier
 • Obecnie 2,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2,3/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Modlitwa wędkarza

Modlitwa wędkarza

Dopóki wody płyną
Daj, dobry Panie Boże
Zasiadać nad ich brzegiem
Wielbiąc słoneczne zorze.

więcej...

Modlitwa wędkarza
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,4/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Z góry?

Tomku,

Przeczytaj dokładnie artykuł Twojego Imiennika. Zaczekaj też na Jego opinie o tym co można zrobić.

Plany odwołania ZG i zmiany "od góry" stają się mrzonkami w tym momencie, kiedy ktoś, mając odrobinę rozumu, zda sobie sprawę, że nawet najmądrzejsi ludzie zanurzeni w "bagienku" rzesz członkowskich i ich bezpośrednich reprezentantów utoną szybciutko. A jeszcze do tego warto zdać sobie sprawę z tego, że nowy ZG nie zostanie "nadany" przez żadnego szydercę czy obalacza ale zostanie wyłoniony z tych, tak sugestywnie opisanych przez Tomka, "dołów". MUSI zostać wyłoniony z "dołów", w procesie kolejnych szczebli wyborów i będzie zalezny od wyborców i od tego kim oni będą i jakie oczekiwania przeniosą na szczebel zjazdu i ZG.

Widzisz teraz dlaczego przekonuję Was wszystkich (niektórych z powodzeniem), że ewentualne zmiany mogą płynąć z pracy w kołach i okręgach? Nawet akcyjnej, ale zawsze w dobrym towarzystwie, którego wbrew pozorom nie jest tak mało, tylko trzeba się rozejrzeć wokół, a nie traktować wszystkich "z góry" i ustawiać sie "obok" i "ponad".

I brać przykład z tych,. którzy ropbia sensowne rzeczy nawet wobec wielu przeszkód, z których główne opisał Tomek.

Przy okazji, żeby nie wrzucać kolejenej wypowiedzi do innego wątku - wiele szacunku i uznania dla Ciebie.

Pozdrawiam serdecznie

Jurek Kowalski
Schowaj teksty   

Powiązane z

Promocja mierności Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: eZ Publish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).