Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 2,5 Ilość ocen: 3

Papier

Czym się różni blondynka od papieru toaletowego?
- Papier toaletowy się rozwija...

Papier
 • Obecnie 2,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2,3/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Modlitwa wędkarza

Modlitwa wędkarza

Dopóki wody płyną
Daj, dobry Panie Boże
Zasiadać nad ich brzegiem
Wielbiąc słoneczne zorze.

więcej...

Modlitwa wędkarza
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,4/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Nowa głowa,

jak napisałem powyżej, MUSI wyrosnąć ze zdekapitowanego ciała. Innej drogi nie ma. Sam o tym doskonale wiesz.

A sieć powiązań, o której piszesz, wcale nie przebiega zgodnie z układem hierarchicznym. Jest rzeczywiście siecią.

Po pierwsze - zmiana "głowy", zwłaszcza jakościowa, może sie dokonać tylko przez zmiany poniżej głowy. A rozrywanie powiązań też może mieć miejsce tylko przez wpływanie na nie w wielu miejscach i w różnych kierunkach.

System, który panuje nie jest narzucony. On został wytworzony i utrzymywany jest na modłę tych, którzy w nim funcjonują i to począwszy od setek tysięcy indywidualnych "zwykłych wędkarzy".

Ludzie, których przykład tutaj przywołuję niejednokrotnie, też nie od razu zmienili rzeczywistość wokół siebie. Nawet wtedy kiedy już mieli te możliwości żmudnie przebijali się z nimi kształtując środowisko wędkarzy i uwiarygodniając swoje poczynania konkretnym i dokonaniami i widocznymi efektami. Ten proces trwał przynajmniej 6-7 lat, zaczął się od nadłamywania "betonu" przez ludzi, którzy nie byli w strukturach, przez wejście w funkcje decyzyjne, aż po zdobycie przewagi pozwalającej na podejmowanie decyzji. Tego nie da się dokonać za pomocą czarodziejskiej różdżki ani nie ma takiego Herkulesa, który dokonałby takiego dzieła w pojedynkę. Czasem, żeby dokonać jednego trzeba ugiąć się w innym. Kwestia priorytetów. Najbardziej niebezpieczni dla skutecznego działania są bezkompromisowi, nieprzejednani ideolodzy, gotowi niszczyć wszystko i wszystkich w imię realizacji ich spaczonego postrzegania świata.

Mam nadzieje, że opowiesz Koleżankom i Kolegom o tym, o co Cię prosiłem.

Pozdrawiam serdecznie

Jurek Kowalski
Schowaj teksty   

Powiązane z

Promocja mierności Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2Ocena: 6 Ilość ocen: 2

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Systemy CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).