Lewe menu

Filtry

Humor»

Rating: 4,5 Reviews count: 16

Niedźwiedź i zając.

Jedzie niedźwiedź na motorze, spotyka zająca.
- Chodź, zając, przewiozę Cię.
Jadą po lesie, 120,130,140…
- No, jak zając, posikałeś się już ze strachu? – Pyta przez ramię niedźwiedź.
- Noo.
- No, to wracamy.
Na drugi dzień, zając przyjeżdża motorem do niedźwiedzia.
- Chodź misiek, dzisiaj ja Ciebie przewiozę.
Znowu jadą tą samą drogą, 130,140, 150…
- Jak misiek, posikałeś się już?
- Taak!
- No, to teraz się pos…, bo nie sięgam do hamulca!!!

Niedźwiedź i zając.
 • Currently 4,5 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,4/5 (16 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Hyde Park»

Motto na Piątkowy i Sobotni Wieczór:

Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż mieć Alzheimera i zapomnieć wypić!

Motto na Piątkowy i Sobotni Wieczór:
 • Currently 4 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,2/5 (46 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Artykuły/Rybim okiem/Ryby i przyroda! 

Ryby i przyroda!

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 3417 
Komentarzy: 1 
ID: 37347 
Węzeł: 21820 

Ryby i przyroda to bardzo ogólny temat, ograniczę się więc do problemu pseudo wędkarzy. To pseudo wędkarze sami przyczyniają się do zatrucia środowiska.

Przeciętny pseudo wędkarz jadąc na ryby zabiera ze sobą mnóstwo torebek worków i pudełek, które, o zgrozo, lądują po zakończeniu "emocjonujących" łowów do wody lub na brzeg. Gdy tak samo postąpią inni to nasze ulubione łowisko po kilku takich wizytach zostanie zdewastowane i zanieczyszczone . Jeszcze pól biedy jeśli klient nie pali, bo mogła by się taka wizyta skończyć zatruciem wody. Każdy pet wrzucony do wody zanieczyszcza 1 m3 wody a setki petów po kilku latach... . Jeśli natomiast papieros mu nie wystarcza to sięga po jakiś mocny trunek. Gdy już zajrzy w dno pustej butelki to zamaszystym ruchem ręki wyrzuci ją gdzieś na bok... i pożar prawie pewny.
Innym przykładem pseudo wędkarstwa jest wrzucanie dziesiątek kilogramów zanęty, która zalega na dnie i po czasie zaczyna gnić, co w konsekwencji kończy się opuszczeniem nawet i do końca sezonu tej "stołówki" przez ryby.
Tak można by wymieniać godzinami, ale po co?! Jeśli mentalność wielu wędkarzy się nie zmieni i nie zaczną oni po sobie sprzątać, to nie będziemy łowić nad czystą wodą ale nad śmietniskiem, a ryby będą pływać lecz do góry brzuchem!

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
andrzej reschke

Trzeba pisać i pokazywać palcami. Wiem, że palcami brzydko jest pokazywać, ale jeszcze ochydniej jest gdy po takim pseu-dowędkarzu zastaniemy na naszej ulubionej miejscówce, góórę śmieci. Tak się zdarza, dlatego trzeba to tępić w zarodku i pisać niech wiedzą, że innym to przeszkadza.

Początek

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Open source ERP i CRM - Odoo (dawniej OpenERP)

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).