Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Czerwony Kapturek

Czerwony Kapturek idzie przez las wypatrując wilka,słyszy jakieś jęki
z krzaków, rozgarnia gałęzie i co widzi? Wilk zupelnie nieprzygotowany do konsumpcji, oczy przekrwione, sierść skudłacona, język sztywny jak kołek wisi z pyska (stan pewnie znany niektórym kolegom). Kapturek
z wyrzutem mówi:
- wilku w bajce jest inaczej, powinieneś mnie zjeść
wilk na to:
- Kapturek od....... się, trzy dni z Costnerem tańczyłem.

Czerwony Kapturek
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Gwiazda TVN-u

Ewa od Cwikłów,
TVN-u gwiazda,
Choć błysnęła przez chwilkę,
Lecz to była jazda.

Gwiazda TVN-u
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,6/5 (13)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Ryby i przyroda!

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 3961 
Komentarzy: 1 
ID: 37347 
Węzeł: 21820 

Ryby i przyroda to bardzo ogólny temat, ograniczę się więc do problemu pseudo wędkarzy. To pseudo wędkarze sami przyczyniają się do zatrucia środowiska.

Przeciętny pseudo wędkarz jadąc na ryby zabiera ze sobą mnóstwo torebek worków i pudełek, które, o zgrozo, lądują po zakończeniu "emocjonujących" łowów do wody lub na brzeg. Gdy tak samo postąpią inni to nasze ulubione łowisko po kilku takich wizytach zostanie zdewastowane i zanieczyszczone . Jeszcze pól biedy jeśli klient nie pali, bo mogła by się taka wizyta skończyć zatruciem wody. Każdy pet wrzucony do wody zanieczyszcza 1 m3 wody a setki petów po kilku latach... . Jeśli natomiast papieros mu nie wystarcza to sięga po jakiś mocny trunek. Gdy już zajrzy w dno pustej butelki to zamaszystym ruchem ręki wyrzuci ją gdzieś na bok... i pożar prawie pewny.
Innym przykładem pseudo wędkarstwa jest wrzucanie dziesiątek kilogramów zanęty, która zalega na dnie i po czasie zaczyna gnić, co w konsekwencji kończy się opuszczeniem nawet i do końca sezonu tej "stołówki" przez ryby.
Tak można by wymieniać godzinami, ale po co?! Jeśli mentalność wielu wędkarzy się nie zmieni i nie zaczną oni po sobie sprzątać, to nie będziemy łowić nad czystą wodą ale nad śmietniskiem, a ryby będą pływać lecz do góry brzuchem!

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
andrzej reschke

Trzeba pisać i pokazywać palcami. Wiem, że palcami brzydko jest pokazywać, ale jeszcze ochydniej jest gdy po takim pseu-dowędkarzu zastaniemy na naszej ulubionej miejscówce, góórę śmieci. Tak się zdarza, dlatego trzeba to tępić w zarodku i pisać niech wiedzą, że innym to przeszkadza.

Początek

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Hobbystycznie założona strona genealogiczna Żbikowski oparta o Webtrees. Można znaleźć na niej sporo różnych nazwisk. Bardzo ciekawe materiały źródłowe z parafii Grążąwy.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).