Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3,5 Ilość ocen: 24

U ginekologa :)

Dziewczyna u ginekologa. Młody, przystojny lekarz zaczyna badanie, zakłada jednorazową rękawiczkę, wkłada palce. Zwykłe badanie. Nagle dzwoni telefon. Lekarz jedną ręka odbiera, a jako że czas to pieniądz drugą kontynuuje badanie:
- Halo! Tu Heniek... ze studiów... jestem w twoim mieście.
- Nie może być. Przyjeżdżaj, trzeba to oblać.
- A jak do ciebie dojechać? Dzwonię z dworca.
- Z dworca to pojedziesz prosto, później w lewo, będzie rondo, na rondzie w prawo, następne rondo i dalej to prosto, prosto i jesteś u mnie...
Na to pacjentka:
- Panie doktorze czy jeszcze jedno rondo mogę prosić?

U ginekologa :)
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,6/5 (24)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

siemka !!!

Drodzy moi, co się dzieje?
Zastój jakiś? – niezła heca,
Fajny portal nudą wieje,
Chyba trzeba dowalić,
Komuś ostro do pieca.
Albo jak mówią niektórzy,
Włożyć kij w mrowisko,
Aby ruszyć zgnuśniałe,
HP środowisko.

więcej...

siemka !!!
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,5/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Pokazać prawdziwe oblicze cwaniaków.

Ryszard Siejakowski

Darku, nad wody stowarzyszeniowe praktycznie nie jeżdżę. Nie ma po co. Jak określa to mój sympatyczny Kolega, podobny efekt połowu można uzyskac łowiąc w muszli klozetowej. Od kilku lat zamieniłem wędkę na aparat fotograficzny i raczej wybieram miejsca związane z woda ale niekoniecznie związane z wodami PZW. Jeśli piszę o tym co się dzieje, to po to aby podnieść wrażliwość na systematyczne niszczenie zasobów wodnych z punktu widzenia pogłowia ryb. Wody, to własność wspólna wszystkich Polaków. PZW jest tylko ich chwilowym użytkownikiem. Najgorszym z najgorszych. A teraz Darku mała ciekawostka. Portal PZW robiła firma DirNet. Długo i kosztownie. Firma DirNet wspólnie z PZW zrobiła tez witrynę rybobranie.pl i jest to spółka typu zoologicznego Jak myślisz, kto jest w Zarządzie tej spółki? Niejaki Antoni Kustusz, czyli niedorzecznik prasowy ZG PZW. Spółka rybobranie.pl jest oczywiście spółką czysto komercyjną i nastawioną na zysk. Siedziba firmy, Warszawa ul.Twarda. Jestem ciekaw jakie są wpływy do PZW z działalności tej firmy. Bo chyba po to powołano tą firmę aby przynosiła dochód a nie stratę. Takich spółek, powołanych przez Zarządy Okręgi, działa w Polsce kilkanaście czy kilkadziesiąt i nie są dochodowe dla stowarzyszenia ale sa źródłem niezłych dochodów dla działaczy okręgowych. I o to chodzi, Darku. O to chodzi. Bo liczy się kasa misiu.
Standard view   

Related to

Stworzono idealny klimat do malwersacji.

Ryszard Siejakowski
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Fundusz ETF - ciekawe linki

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).