Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 2,5 Ilość ocen: 3

Papier

Czym się różni blondynka od papieru toaletowego?
- Papier toaletowy się rozwija...

Papier
 • Obecnie 2,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2,3/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Modlitwa wędkarza

Modlitwa wędkarza

Dopóki wody płyną
Daj, dobry Panie Boże
Zasiadać nad ich brzegiem
Wielbiąc słoneczne zorze.

więcej...

Modlitwa wędkarza
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,4/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Teorie spiskowe

Jarosław Szczepaniak

Po pierwsze:
Nikt nie spodziewał się, że Petycja przyniesie NATYCHMIASTOWY skutek. Do dobrego tonu, jednak należało, aby Prezes ZG lub samo ZG, po zjeździe odpowiedziało, czy też podziękowało za NARZĘDZIE, jakie dostało do ręki. Tak, tak! Ta Petycja jest takim narzędziem, które daje, ZG wiele możliwości, od podniesienia opłat, przez zmniejszenie limitów, na ograniczeniu presji wędkarskiej w łowiskach skończywszy.
Na srebrnej tacy dostali od swoich członków(oczywiście nie wszystkich, ale jednak), receptę na uzdrowienie wędkarstwa w Polsce. W zamian, żądaliśmy(chyba za mocne słowo?), tylko należytej ochrony Naszych wód i planowego zarybiania ich.
Niestety, ZG nie raczyło podziękować, ani na swoim portalu, ani na żadnym innym, nie mówiąc o tym, że powinni to uczynić na RO, bo tu i Wy tą Petycję stworzyliście!

Po drugie.:
Teodora nie będę obgadywał, bo zrobił wszystko, co było w Jego mocy. Wyborów NIE PRZEGRAŁ, bo jego program był zły, tylko, dlatego, że już wcześniej wybrano Prezesa, co wiemy od jednego z delegatów(I nie tylko) na Zjazd, a także można było to przewidzieć!!!

Po trzecie:
Zapłać teraz rachunek za to, co i tak było Nam wiadomo, bez Twojego telefonu.
Na raka, może Rezonans Magnetyczny?

Po czwarte:
„…Ma służyć przekazywaniu informacji pomiędzy ZG a niższymi strukturami Związku oraz instytucjami “nie wędkarskimi”, a nie zabawie i rozrywce...”
Do takiego przekazu najstosowniejszym adresem jest właśnie www.zgpzw.pl! To właśnie ten adres wszystkim kojarzy się z „samą górą” i stamtąd wychodzą wszystkie NAJWAŻNIEJSZE uchwały, z ZG PZW. Czyli wracamy do punktu wyjścia!
Nie upieram się oczywiście o jakieś „głupie” trzy literki, ale uważam, że ZG nie powinien niczego zmieniać w swoim adresie - i tak wszyscy go znamy…
Jedyne, o co powinien się starać ZG, to dotarcie do innych portali i współpraca z nimi – publikowanie ważnych uchwał – docieranie do szerszego grona wędkarzy! Niestety, swoimi zakusami, raczej Nas zrażają do siebie, wywołując spór z „Krokusem”!
„…Bardzo mało użytkowników stwierdziło jakościową zmianę pomiędzy starym a nowym portalem ZG. Wielu jest za to zawiedzionych…”
Wolałbym stwierdzić zmianę jakościową Naszych wód, pogłowia ryb, walki z kłusownictwem, itd.! Jeśli zmienili wygląd strony, aby im „cukrować”, to się mocno rozczarują.

A po piąte:
Raz piszesz o dialogu Prezesa z wędkarzami, a drugi raz piszesz, że to wyłącznie ma być portal informacyjny? Czy coś jest nie tak? Czy może dzisiaj z innej strony wieje?
Twoje „Po siódme”: http://www.f...cioro_przykazan

Pozdrawiam. Jarek

Nie ma letko. Jarek

Schowaj teksty   

Powiązane z

Teorie spiskowe

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Systemy CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).