Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 4 Ilość ocen: 4

Bank

Słyszałeś o blondynce, która obrabowała bank?
- Związała sejf i wysadziła strażnika.

Bank
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,8/5 (4)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Z przymrużeniem oka

Wrócił Czapek...

więcej...

Czapkowi
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,3/5 (6)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Artykuły/Rybim okiem/Wdepnąć w gówno 

Wdepnąć w gówno

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 3298 
Komentarzy: 0 
ID: 49347 
Węzeł: 29563 
Ryszard Siejakowski

Zdarzenie niby prozaiczne a do jakich konkluzji można po nim dojść, jest zastanawiające.

Wychodzę sobie rano z bloku, w którym mieszkam i nieopatrznie wdepnąłem w gówno, czyli mówiąc bardziej dystyngowanie w psi ekskrement. Noga się pośliznęła i w konsekwencji nastąpiło nadwerężenie wiązadła w kolanie. Bolało jak jasne diabli. Zacząłem wieszać wszystkie psy na ich właścicielach. Cholera jasna, już im nie wystarczają trawniki wokół i muszą paskudzić w najbliższym otoczeniu budynku mieszkalnego? Masuję sobie bolące kolano i po głębszym zastanowieniu się, dochodzę do wniosku, że zupełnie niesprawiedliwie oceniłem właścicieli tych skądinąd sympatycznych czworonogów. Koniec końców pieski muszą się gdzieś załatwić, a że wypadło akurat na chodniku to już insza inszość. Jakby nie patrzeć zwierzęta domowe chronione są stosownymi przepisami o mocy ustawy. Dobrze by było, aby ludzie byli chronieni podobnymi zapisami ustawowymi przed właścicielami czworonogów, ale to tylko marzenie ściętej głowy i chyba się długo takiego aktu prawnego nie doczekamy. Jednym słowem nie ma przepisu, nie ma co psioczyć, tylko zacisnąć zęby i masować kolano, może przejdzie.

Jedna konkluzja zaczęła rodzić drugą. Tak na zdrowy rozum, to właściwie, co rusz udaje się nam wdepnąć w gówno.
Trzy lata temu poszliśmy do wyborów parlamentarnych. Niby demokracja a teraz okazuje się, że ponad trzydzieści milionów obywateli tego kraju, wdepnęło w takie gówno, że aż przykro patrzeć a co dopiero poczuć. Takie na pozór nic nieznaczące gówno parlamentarne czy mówiąc bardziej precyzyjnie, polityczne, to dopiero, smrodylek. Psie odchody po pewnym czasie wyschną i smrodek się rozmywa, w odróżnieniu od gówna parlamentarnego, które zaczyna śmierdzieć coraz bardziej.

Gdy ponad trzydzieści lat temu, wstępowałem pełen optymizmu do stowarzyszenia, skupiającego osobników o zacięciu wędkarskim, nawet mi na myśl nie przyszło, że mogę też wdepnąć w niezłe łajno. Początki były nawet sympatyczne. Wody nie były może najczystsze i zwłaszcza te rzeczne, zawierały dużo ekskrementów, ale ryb było zupełnie znośnie. Teraz rzeki niby czyściejsze, tylko musi co ryb trochę przybrakło. Zastanawiający jest jednak wniosek, do jakiego może dojść osoba rozpatrująca ten problem. Ilość ryb jest wprost proporcjonalna do ilości ……? Porażające! Idąc dalej tym samym torem myślenia, wychodzi na to, że jedynym remedium na zwiększenie populacji ryb w rzekach, jest dokładne wypłukanie wszystkich szamb. I tych na Twardej i w niektórych okręgach. I co ciekawe, nie wymaga to podniesienia składek organizacyjnych :o))).

Kurcze blade, a wszystkie te myśli narodziły się przez nieopatrzne wdepnięcie w g…..o.

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Wszywki odzieżowe firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).