Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3 Ilość ocen: 2

Kobieta

Dlaczego kobieta ma mniejsze stopy niż mężczyzna?
Żeby mogła stanąć bliżej zlewozmywaka!

Kobieta
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Rzeka

Wpadł mi w "internetowe oko" taki fajny wierszyk z "Konkursu na Wiersz dla Dzieci"
Pozwalam sobie go opublikować ponieważ bardzo mi się spodobał :) - Admin

Rzeka

Płynie sobie rzeka
I strasznie narzeka.

Na pogodę zwłaszcza,
Bo płynie bez płaszcza.

Płycizna, czy głębia,
Zaraz sie przeziębia.

więcej...

Rzeka
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,3/5 (35)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Wędkarstwo

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 3428 
Komentarzy: 0 
ID: 44551 
Węzeł: 26017 

Refleksje na temat wędkarstwa...

Wędkarstwo jest to dziedzina która skupia się na działaniu wbrew sobie. Ta pozwala na odprężenie własnego umysłu, jak i ciała, chociaż nie do końca pozwala wypocząć i zrelaksować się w miejscu w którym obecnie jesteśmy. Ludzie z którymi jesteśmy bardzo często uprzyjemniają nam życie w sposób negatywny, co powoduje jeszcze większy stres i upadla nasze jestestwo, chyba że człowieka nic nie rusza i ma wszystko w nosie. Co ciekawe każdy wędkarz reaguje inaczej co pozwala na osobiste podejście do tematu. Są tacy co wędkują samotnie, inni w stadach, co sprowadza się do tego że występują częste skłonności do zamulenia organizmu poprzez środki odurzające. To powoduje, że ww. zajęcie staje się nieadekwatne do wykonywanej czynności.

Moje stanowisko

Wędkarz to właściwie człowiek spięty, czekający na brania, w zależności gdzie się znajduje i na jaki sprzęt było go stać. Często łowi przecież wędką przeznaczoną do połowu innego gatunku ryby. Wielu jednak nie posiada odpowiedniej ilości wędek i są wtedy zmuszeni do połowu na tak zwane wędki uniwersalne, które w minimalnym stopniu spełniają swoją rolę, na różnych łowiskach. I tu znowu pojawia się stres, który jednak nie dotyczy wszystkich.

Trzeba jednak stwierdzić, że wędkarze nie mają łatwego życia. Muszą popłacić wszystkie możliwe składki, na łowisku niejednokrotnie dodatkowe opłaty, ale trzeba powiedzieć że hobbistów nie brakuje i tak to wszystko się kręci, (jednych mniej, drugich więcej - domyślnie). Ten sposób na życie, spędzenie wolnego czasu na łonie natury, to jednak drogi biznes. Np. sprzęt amerykański że przytoczę ST.CROIX, LAMIGLAS, PENN, i wiele innych temu podobnych, które wiodą prym na świecie, jest drogi ale wykazuje tyle pozytywnych cech, że każdy wędkarz chciałby go mieć. Jest to jednak sprzęt na który nie wszystkich stać i wówczas kupują wyrób gorszej jakości.

To znowu powoduje stres. Ci ludzie wręcz chorują jak mają kupić pozycje, które im nie odpowiadają. W pewnym momencie jednak nie mają wyjścia, i kupują to na co ich stać, albo są po prostu wypaczeni. Mniemam że jest ich wielu. Jak każdy zapalony wędkarz ciułają na ten wymarzony zakup. I w ten sposób środki finansowe przelewane są na solidny, chociaż nie do końca [ w zależności od umiejętności stosowania ] zestaw, który poddany zostaje morderczym testom. Po pewnym czasie zaczyna występować zadowolenie.

W ten sposób zakończę wywód na ten temat.

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności gdy chesz pooglądać piekne Zdjęcia ryb i nie tylko ryb, odwiedź koniecznie wskazaną tu galerię. Jest co pooglądać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).