Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3 Ilość ocen: 2

Kobieta

Dlaczego kobieta ma mniejsze stopy niż mężczyzna?
Żeby mogła stanąć bliżej zlewozmywaka!

Kobieta
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Rzeka

Wpadł mi w "internetowe oko" taki fajny wierszyk z "Konkursu na Wiersz dla Dzieci"
Pozwalam sobie go opublikować ponieważ bardzo mi się spodobał :) - Admin

Rzeka

Płynie sobie rzeka
I strasznie narzeka.

Na pogodę zwłaszcza,
Bo płynie bez płaszcza.

Płycizna, czy głębia,
Zaraz sie przeziębia.

więcej...

Rzeka
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,3/5 (35)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

mało/dużo

Jurku,
pozwoliłem sobie na pisanie "nie wprost". Oczywistym jest, że zakładajac funkcjonowanie ogólnoplskiego stowarzyszenia, musimy załozyć istnienie jego struktur terenowych.
Mi chodzi jedynie o to, zę sytuacja obecna, nie dość że nie przystaje w żaden sposób do otoczenia (podział administracyjny i/lub stosunki wodne) to jeszcze generuje zjawiska patologiczne (choćby własnie porozumienia). Jeśli tak miałoby pozostać to lepiej aby ich wcale nie było (jak i zresztą całej reszty).
Zakładamy jednak (w każdym razie niektórzy tak zakładają), że "chorego da się uratować", choć być może terapia będzie długa, skomplikowana i obarczona wieloma skutkami ubocznymi przy rokowaniu mocno niepewnym. Zakładamy również, że "wyprowadzenie zwłok" i budowa wszystkiego od nowa przy decyzującym udziale "niewidzialnej ręki rynku" może trwać dłuże, kosztować więcej, a efekt też będzie mocno wątpliwy.
Nie może być równiez takiej sytuacji, ze wzajemnie sympatie lub animozje pomiędzy "strukturami" doprowadzają do sytuacji takich jak na Wiśle pom. W-wa, a Płockiem (Okręgi zarły się o wodę - dlatego tak ważny jest precyzyjnie i sensoweni określony zakres terytorialny oddziaływania okręgu) lub podpisywania lub nie (w zależności od tychże relacji) porozumień międzyokręgowych (abstrahuję od szkodliwości tychże)...
Innym zagadnieniem jest kwestia jednostek najniższego rzędu. Czy oprzeć wszystko o Koła gospodarujące (opiekujęce się raczej) wodami na obszarze swojego działania, czy może jakoś inaczej... Wiadomo, ze Koło w obecnej postaci niejednokrotnie nie jest w stanie samodzielnie skutecznie opiekować się wszystkimi wodami na swoim obszarze, a istnieją również Koła, ktore "swoich" wód nie mają (np. zakładowe)... Natomiast siłą takich jednostek jest mocne osadzenie w lokalnych realiach. To one maja rzeczywistą możłiwość aktywizowania ludzi....

Wiele pytań...

Pozdrawiam Marek

Pocałujta mnie w nos

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkowanie po okręgu

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Systemy CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).