Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3 Ilość ocen: 46

Wiek ryby

Jak poznać wiek ryby?
- Po oczach. Im oczy dalej od ogona, tym ryba starsza.

Wiek ryby
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,2/5 (46)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Niepoprawny krytyk

Czapku w czapce lub bez czapki.
Chyba masz na oczach klapki?
Ciągle coś Ci w poprzek leży.
Czas byś w siebie już uwierzył!

więcej...

Niepoprawny krytyk
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,6/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Wynagrodzenie

Zarówno strażnikom, jak i sędziom należą się diety. 22 pln dieta cała, 11 pln pół diety. Dodatkowo zwrot kosztów przejazdu według taryfy PKS (PKP) lub zależnie od pojemności samochodu prywatnego (z tym, że w przypadku, gdy samochodem porusza się jedna osoba, zwrot kosztów wynosi połowę stawki).

Oczywiście, ze najwięcej na sport wydają koła. Okręg organizuje kilka zawodów (mistrzostwa spławikowe, spinningowe, podlodowe, niekiedy odległościowe, muchowe, morskie lub rzutowe oraz od czasu do czasu okolicznościowe - z tym, że w związku ze zmianami w sporcie wędkarskim ilość zawodów może ulec zmniejszeniu o te, które "pozostawione" zostaną klubom). Koła dodatkowo ponoszą koszty zawodów typu Puchar Prezesa, Zakończenie Sezonu czy też Dzień Dziecka. Ponadto koła dotują swoich zawodników reprezentujących ich na zawodach wyższego szczebla, a ten obowiązek odpadł Okręgom (chyba, że Okręgi dotują w jakiś sposób kluby wędkarskie).
Tak więc Okręg organizuje mniej więcej podobną liczbę zawodów, co Koło. Tyle tylko, że Kół w Okręgu jest kilkadziesiąt, więc tyle razy mniej więcej Koła ponoszą większy koszt zawodów, niż Okręg.
Ciężar utrzymania sportu przerzucony jest na Koła. Nie zaskoczył mnie Pan.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Parę świątecznych uwag o naszym hobby.

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Prawdopodobnie największy w Polsce i w Europie społecznościowy serwis wędkarski: Wędkarstwo . Wędkarstwo to hobby tysięcy ludzi, zapraszamy! Oczywiście realizacja oparta o eZ publish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).