Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3 Ilość ocen: 46

Wiek ryby

Jak poznać wiek ryby?
- Po oczach. Im oczy dalej od ogona, tym ryba starsza.

Wiek ryby
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,2/5 (46)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Niepoprawny krytyk

Czapku w czapce lub bez czapki.
Chyba masz na oczach klapki?
Ciągle coś Ci w poprzek leży.
Czas byś w siebie już uwierzył!

więcej...

Niepoprawny krytyk
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,6/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Priorytety

Masz rację, bez zadbanych ód ni będzie gdzie robić zawodów. A kto ma dbać o te wody? Przy obecnej skali liczba strażników PSR wystarczyłaby na jedno jezioro albo na kilka km rzeki. Tym bardziej cenne jest to, co robicie. Tylko skąd brać pieniądze?
Koło zrzeszające 300 osób z odpisu ze składek nie ma dość środków. A właśnie koła w terenie, te bezpośrednio nad wodami mają mało członków.
Jak to lepiej rozwiązać? Środki powinny być tam, gdzie wody i gdzie się coś dla tej wody robi.
Nie wiem jak to ruszyć, może od bilansu potrzeb? Od wyliczenia kosztów? Wtedy będzie czarno na białym ile co powinno kosztować i ile powinna wynosić opłata za wędkowanie.
No i koniecznie trzeba szukać dodatkowych sponsorów, na ochronę też. Pieniądze za skonfiskowany sprzęt o których piszesz, to pieniądze z okręgu, czyli też nasze składkowe. Jedna sprawa to nasze wewnętrzne ustalenia jak te pieniądze się dzieli, druga że jest ich za mało i jak by nie dzielić nie wystarczy. Co zostaje? Albo dodatkowe dotacje (skąd?) albo podwyżka składki.
Pozdrawiam!
Andrzej
Schowaj teksty   

Powiązane z

Parę świątecznych uwag o naszym hobby.

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Fundusze ETF na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Fundusze ETF: ETF.COM.PL Analizy, ranking, aktualności, informacje, ryzyko, regulacje prawne, wydarzenia w Polsce i na świecie, rynek giełdowy, podstawy i zasady inwestowania.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).