Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Wobler

Zdzichu i Janek poszli na sumy , po chwili:
- koledzy! ratujcie!Zdziśka, wobler przygniótł.

Wobler
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Sezon

No i zaczęliśmy,
Sezon na szczupaka,
Kto żyw za kij chwyta,
Heja na biedaka,

więcej...

Sezon
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,7/5 (6)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

ABSURDY " NOWEJ LEPSZEJ POLSKI"

Jacy są w Polsce wędkarze-taki jest Zarząd Główny ,organizacja PZW i rynek sprzętu wędkarskiego.Uważam że niestety połowa wędkarzy w Polsce jest beznadziejna.Nad wodami folklor,zapijaczeni mięsiarze,oszołomy.Proszę nie używać słów w stylu "KOMUNA,KOMUCHY,zBYTEK KOMUNIZMU itp ponieważ w naszym PRL-u była nad wodami większa kultura niż jest teraz.To nie wynika z ustroju tylko z chęci zysku za wszelką cenę.Jeżdzę co roku od 30 lat nad jeziora Drawskie.Dwa lata temu łowił obok mnie facet od rana złowił całą siatkę płoci,brały jak szalone,gdy skończył nie mógł wyciągnąć siatki z rybami z wody,jak ją wyciągnął oceniłem połów na ponad 100 kg.,facet zaczął pakować ryby do autaZapytałem go po co mu tyle ryb? Odpowiedział "Najwyżej się wyrzuci".To prosty przykład BETONU który się nazywa POLSKI WĘDKARZ.Nie będzie dobrze w PZW dopóki społeczność się nie zmieni a na to nie widzę szans.PANOWIE POLACY JESTEŚCIE DEBILAMI.Przykre?Prawdziwe.Skoro nie umiemy być normalni bierzmy przykład z innych-w Europie jest kilka krajów które warto naśladować,na przykład Wielka Brytania,Szwecja-kultura wędkarzy jaką widziałem jest szokująca,kontrast niesamowity,inny świat.
Schowaj teksty   

Powiązane z

ZG PZW czyli wróg publiczny numer 1 Ocena: 5 Ilość ocen: 1Ocena: 5 Ilość ocen: 1Ocena: 5 Ilość ocen: 1Ocena: 5 Ilość ocen: 1Ocena: 5 Ilość ocen: 1Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Ryszard Siejakowski
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Zaprawy RENO

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).