Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Wobler

Zdzichu i Janek poszli na sumy , po chwili:
- koledzy! ratujcie!Zdziśka, wobler przygniótł.

Wobler
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Sezon

No i zaczęliśmy,
Sezon na szczupaka,
Kto żyw za kij chwyta,
Heja na biedaka,

więcej...

Sezon
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,7/5 (6)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Artykuły/Serwerowe sprawy/Komunikat w sprawie znaku towarowego www.pzw.pl 

Komunikat w sprawie znaku towarowego www.pzw.pl

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 5804 
Komentarzy: 8 
ID: 22684 
Węzeł: 15464 

Pragniemy poinformować naszych czytelników i użytkowników o treści pisma skierowanego dziś przez Spółkę Krokus do Zarządu Głównego Stowarzyszenia Polski Związek Wędkarski. Treść pisma w załączniku.

Pismo do Stowarzyszenia PZW

więcej...

Dyskusje i komentarze

Schowaj teksty   

Jestem administratorem kilku serwisów internetowych i dużo mam do czynienia z podobną problematyką.
Sprtawa wydaje mi się prosta ; znakiem towarowym Krokusa jest " www.pzw.pl " i tylko do tych 10-u znaków (!) ma on prawo. Jego roszczenia do nazwy PZW sa bezzasadne. mogliby oni wystąpić o przyznanie znaku towarowego "PZW"(!) ale tego nie zrobili, bo jasną rzeczą jest że zawsze by przegrali. tak więć ich posunięcia są przemyslane, a pismo zostało skierowane do PZW pewnie z nadzieją, że PZW się zlęknie i odda nazwę PZW w ich uzytkowanie. Ogólnei nieetyczne postepowanie (co jest np dla mnie ważne) i mam nadzieję, że prawnicy rozróżnią "www.pzw.pl od pz od pzw.com.pl itd.... A to że oni już w 1999 wykupili nazwę domenową pzw to już ich plus. Tu się PZW nie popisał, ale tez nie można mieć do nich o to pretensji. Dam przykład, jakie to nazwy nie zostały w porę dostrzeżone - ot choćby www.GKS.pl . GKS - Górniczy Klub Sportowy - jest takich klubów w Polsce kilkanaście i nikt nie założył w porę www.GKS.pl (de facto, żaden klub nie nazywa się tylko GKS, lecz GKS Katowce, Bytom, Gdańsk, Bełchatów, Łęczna itd....). I tak działa tu prawo - kto pierwszy ten lepszy.
pozdrawiam wędkarzy!

Początek

Znaleźć mozna pod tym adresem:
http://www.p...omosc&pozycja=0

Początek

Moje zdanie brzmi: Wystąpiene w formie pisma jest bardzo eleganckie, przemyślane, taktowne. I zasadne. Ot co.
Komendant Straży Pożarnej, Pawlak, rzekł był: Niech cała wieś się spali a porządek musi być, pompy do akcji nie dam bo świeżo malowana.
Właśnie, niech prawo będzie prawem.

Początek

Primum non nocere

... od tomahawka ginie! Widac w tym pismie rękę sprytnego prawnika. Cios jest z gatunku najboleśniejszych, bo bije tam, gdzie sie go nie spodziewają. Zapewne liczyli na obronę- mają atak! A ten podobno jest najlepszą obroną. No cóż, nie wierze w garbate aniołki, nie mam więc złudzeń, że sie wycofają i zrezygnują z używania "znaku". Mają jednak o czym myśleć. Zobaczymy, jak odrobią tę pracę domową. Nie ulega wątpliwości, że chcieli dopiec RO za petycję. No to się zapędzili..... Czekamy na kolejny ruch ZG."Zabawa" dopiero się zaczyna....."Nie będzie ZG pluł nam w twarz....." Trzymaj się , Admin!

Początek

Niezbyt to mądre. Ani logiczne. Na zasadzie "Czemu kopnąłeś Krzysia? Bo Krzysiu kopnął mnie pierwszy!".

Co chciałeś osiągnąć tym pismem? Masz jakiś cel nieco bardziej wzniosły niż "ja im jeszcze pokażę!"? Uważasz, że napędzisz stracha ZG?

"Krzysiu, nie bij pani. Bo się spocisz."

Początek

Jarosław Szczepaniak

Szach i...mat!!!

Początek

Rafał Kos

Uważam, że bardzo dobrze napisane pismo. Nie możemy odpuszczać i coraz to więcej oddawać pola. Słysze głosy, że po co się stawiać, że w taki sposób się nie dogadamy. Tylko, że narazie to my występujemy w roli tego co ma słuchać a ZG jako tego co narzuca warunki tej rozmowy. A w taki sposób chyba dialog i porozumienie nie wygląda. "bo w tym jest ambaras, że by dwoje chciało naraz ".
pozdrawiam serdecznie kosu

Początek

.....nam z rozpędu całego PZW bo co my biedni poczniemy.
A na poważnie czy nie zaczynacie się czasem zwyczjanie szarpać po wąsach. I czy zastanowiliście się do czego to prowadzi.
Skończy się na tym, że ZG naszymi pieniędzmi zapłaci odszkodowanie, a już teraz pewnie wydaje nasze pieniądze na prawników.

Początek

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Zez - Blog zez.pl

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).