Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3 Ilość ocen: 6

Paraliż

Jak nazywa się choroba, która paraliżuje blondynki od pasa w dół?
- Małżeństwo.

Paraliż
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2,8/5 (6)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Niepoprawny krytyk

Czapku w czapce lub bez czapki.
Chyba masz na oczach klapki?
Ciągle coś Ci w poprzek leży.
Czas byś w siebie już uwierzył!

więcej...

Niepoprawny krytyk
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,6/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Abonament?

Rafał Kos

Oj nie wiem, nie wiem bardzo śmiały pomysł, czy aby posunięcie to nie spowoduje odwrotnego skutku? Sami wiemy jak dzisiaj jest z pieniędzmi, za wszytko trzeba płacić, jeśli TU dojdzie również do takich sytuacji to może być różnie. Mogą np powstać pewnego rodzaju strefy niszowe, z których ludzie nie będą chcieli płacić za czytanie i "stworzą" własna grupę wewnątrz RO. Może za daleko posunięte myślenie ale.... Do tej pory RO było dla wszystkich, każdy mógł czytać i oglądać, teraz tylko "wybrani" będą godni poprzez finanse dostąpić pewnych progów "wtajemniczenia".
Zresztą wydaje mi się, że niewielu użytkowników zdecyduje się na taki zabieg, moim zdaniem się to nie przyjmie. Ja jestem przeciwny takiemu rozwiązaniu.
Proponowałbym takie rozwiązanie: Opłata abonamentowa od każdego użytkownika zarejestrowanego powiedzmy 5 zł na 6 miesięcy lub rok (cena jest kwestią ustalenia).
Poza tym jak niechcąco możemy dolać "wody na młyn" dla konkurencji, która będzie kpić, bądź chełpić się, że jest portalem dla wszystkich a u nas trzeba za wszystko płacić. Wiem wiem za bardzo może mnie poniosło ale po panach z Twardej można się już wszystkiego spodziewać - sami wiecie najlepiej.
pozdro kosu
Schowaj teksty   

Powiązane z

"Zarabiaj z Rybim Okiem" - nowe zasady funkcjonowania RO

Logo Rybiego Oka
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a wszczegolności, gdy chesz pooglądać piękne Zdjęcia wędkarskie ryb i przyrody, kliknij na wskazany url. Jest co pooglądać! Hobbysta wędkarz winien być zadowolony.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).