Lewe menu

Filtry

Komentarze

Artykuł - Słowa to piękne i niebezpieczne narzędzie...Piękne słowa Bardzo dobre (5)

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Udany połów

Mąż wraca do domu i stawia na stole trzy butelki wódki.
Żona pyta:
- Skąd to masz Kochanie?
- Złapałem złotą rybkę!!!

Udany połów
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Wiosenne Amory

Wiosna już przyszła, chuć w naturze
dopada stwory małe , duże,
kaczki krzyżówki i perkozy,
szczupaki, bąki, nawet- kozy.
Wiosna- to czas jest na poemat
a mnie sie plącze taki temat:

więcej...

Amor
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Komu za co mógłbym zapłacić

Już dziś z góry mogę powiedzieć, że ani na RO ani na żadnym innym portalu nie ma informacji, za które dałbym choć 1 zł. Żebym zapłacił 1 zł za artykuł, jego autorem musiałby być Marek Szymański, Maciek Jagiełło itp. Mimo całego szacunku do twórczości kolegów, mimo ze piszą fajnie, dla mnie czytanie ich artykułów albo pisanie samemu to zabawa. To frajda. Nie widzę na dziś nikogo, kto miałby aż tak uznane nazwisko żeby ludzie płacili za czytanie. Z pewnością tajne przepisy na kulki itp mozna sobie za darmo wyszukać w internecie, albo po prostu kupować gazety - tam jest wszystko. Nigdy nie napiszę nic płatnego, bo nie uważam że moja "tfu"rczośc jest warta coś więcej niż tylko frajdę i zabawę. Nigdy też nie zdradzę miejscówki, nie wpiszę nic o wodzie w której są ryby, bo to jest warte dziś więcej niż wszystkie pieniądze.
Kaktus mi na ręce wyrośnie, jak ci się to przedsięwzięcie uda. Nie wierzę że artykuły płatne będą czytane, że jakieś zdjęcia będą odpłatnie pobierane. Może, jakieś mapy, ale tylko raz. Potem wylądują na prywatnych stronach albo na innych portalach. Poza tym z tego co ja wiem, to żeby zarabiać na sms-ach trzeba ich wykupić z góry za co najmniej 50 tysięcy złotych, wtedy się dostaje rabat i można cokolwiek zarobić. Lepiej więc wykupić 50 tys mms-ów i sprzedwać zdjęcia gołych panienek na tapety do telefonów.
Oczywiście życzę całej akcji powodzenia, oby się znalazło jak najwięcej chętnych. Martwię się tylko, czy jak będzie strata nie zamkniecie portalu, bo i tak już dokładacie sporo. Może lepiej zrobić jakąś organizację pożytku publicznego pod nazwą Portal Wędkarski i zbierać na to kasę z naszych podatków? 300 osob z tego portalu jest w miarę aktywnych i chce im się kliknąć myszą w słusznej sprawie, to może by i posłało po 50 czy 100zł z podatku.

T.P.

Standard view   

Powiązane z

"Zarabiaj z Rybim Okiem" - nowe zasady funkcjonowania RO

Logo Rybiego Oka
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Kiedy wybrać się na ryby? Będą dziś brały czy nie? Na tem pytanie odpowie Ci księżycowy Kalendarz brań Jak wiadomo, księżyc ma wpływ na wiele zjawisk zachodzących na ziemi, na brania ryb także.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).