Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Dyktafon

Szef do blondynki sekretarki:
- Jak pani chce, proszę użyć mojego dyktafonu.
- Dziękuję, ale użyję po prostu ręki jak inni.

Dyktafon
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na rurze.

Trafiłem....

więcej...

Wielkie Łuki cz.2.
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Hmmm...

Marek Pedyński

Opłaty za portal? To faktycznie problem - i dla Adminów, i dla Użytkowników. Przyznam, że i ja nie bardzo wierzę w skuteczność sms - ów, z prostego względu - wiele osób się zniechęci, gdyż wystukiwanie i wysyłanie wiadomości będzie drażniące (jeśli będzie się odbywało często ), poza tym - jak już tu było wspomniane - lwią część pieniędzy pochłoną w takim wypadku operatorzy. Po co ich sponsorować? Moim zdaniem, o wiele lepszym rozwiązaniem będzie wprowadzenie sześcio- lub dwunastomiesięcznego abonamentu. Podacie nr konta, a każdy, kto wpłaci, dostanie kod dostępu do płatnej wersji RO; wersja bezpłatna, zubożona np. o możliwość ściągania zdjęć czy przeglądania, czytania wybranych artykułów, pozostanie nadal ogólnodostępna. Po prostu część użytkowników zapłaci swoisty "podatek od luksusu" - myślę, że wszyscy, którym zależy na RO, uczynią to z ochotą, pod warunkiem, że opłata będzie rozsądna, a produkt, czyli portal, przyzwoity . Szczegóły należy oczywiście dopracować, ale myślę, że ten pomysł jest możliwy do realizacji. A może faktycznie ankietę przygotować? Pytania mogłyby być np. takie: Jakie rozwiązanie będzie Twoim zdaniem najrozsądniejsze: a) opłaty sms za dostęp do luksusowej wersji portalu i możliwość zarabiania na własnej aktywnośći/twórczości; b) opłata abonamentowa za dostęp do luksusowej wersji portalu; Pozdrawiam, Marek Pedyński.
Schowaj teksty   

Powiązane z

"Zarabiaj z Rybim Okiem" - nowe zasady funkcjonowania RO

Logo Rybiego Oka
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności gdy chesz pooglądać piekne Zdjęcia ryb i nie tylko ryb, odwiedź koniecznie wskazaną tu galerię. Jest co pooglądać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).