Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Awaria

W samolocie awaria, przychodzi sewardessa i mówi:
- panowie trzeba odciążyć samolot, bagaże już wyrzuciliśmy, czas na bohaterów.
Francuz wypił łyk koniaku, ucałował blondynkę i z okrzykiem wiwat Francja, wyskoczył.
Po jakimś czasie sytuacja się powtarza, Anglik wypija szklaneczkę łyski, całuje brunetkę i z okrzykiem za Anglię skacze.
Po jakimś czasie znów to samo, więc Polak wypija pół litra, całuje wszystkie panie i z okrzykiem niech żyje Mozambik, wyrzuca Murzyna.

Awaria
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na Rurze.

Połowa profitów...

więcej...

Cz.5.
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Hmmm...

Marek Pedyński

Opłaty za portal? To faktycznie problem - i dla Adminów, i dla Użytkowników. Przyznam, że i ja nie bardzo wierzę w skuteczność sms - ów, z prostego względu - wiele osób się zniechęci, gdyż wystukiwanie i wysyłanie wiadomości będzie drażniące (jeśli będzie się odbywało często ), poza tym - jak już tu było wspomniane - lwią część pieniędzy pochłoną w takim wypadku operatorzy. Po co ich sponsorować? Moim zdaniem, o wiele lepszym rozwiązaniem będzie wprowadzenie sześcio- lub dwunastomiesięcznego abonamentu. Podacie nr konta, a każdy, kto wpłaci, dostanie kod dostępu do płatnej wersji RO; wersja bezpłatna, zubożona np. o możliwość ściągania zdjęć czy przeglądania, czytania wybranych artykułów, pozostanie nadal ogólnodostępna. Po prostu część użytkowników zapłaci swoisty "podatek od luksusu" - myślę, że wszyscy, którym zależy na RO, uczynią to z ochotą, pod warunkiem, że opłata będzie rozsądna, a produkt, czyli portal, przyzwoity . Szczegóły należy oczywiście dopracować, ale myślę, że ten pomysł jest możliwy do realizacji. A może faktycznie ankietę przygotować? Pytania mogłyby być np. takie: Jakie rozwiązanie będzie Twoim zdaniem najrozsądniejsze: a) opłaty sms za dostęp do luksusowej wersji portalu i możliwość zarabiania na własnej aktywnośći/twórczości; b) opłata abonamentowa za dostęp do luksusowej wersji portalu; Pozdrawiam, Marek Pedyński.
Schowaj teksty   

Powiązane z

"Zarabiaj z Rybim Okiem" - nowe zasady funkcjonowania RO

Logo Rybiego Oka
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Fundusz ETF - ciekawe linki

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).