Lewe menu

Filtry

Komentarze

Szukaj

Reklama

Taką również i ja mam nadzieję :)

Dariusz Żbikowski

To miłe, że tak piszesz Jestem również pewien, że tak będzie

Zauważamy jednak Wszyscy, że RO jest już nieco inne niż kiedyś. Widzimy, że trzeba podnieść jego poziom. Widzimy, że ... trzeba ... to i tamto. Uważam, że jeśli 1/100 publikacji będzie odpłatnych to chyba świat się nie zawali a może przy okazji (wynikiem narzuconych mechanizmów) pojawi się również więcej tych dobrych i całkiem otwartych.

Proszę, przeczytajcie JESZCZE raz, baaardzo uważnie założenia!!!! i pomyślcie jak zafunkcjonują. Wtedy zacznijcie mnie przekonywać, że to nie tak, bądź że winno być to nieco inaczej. Nigdzie nie napisałem, że nie jestem reformowalny

Pozdrawiam,
Admin Darek

---
Kto pyta, jest głupcem przez pięć minut; kto nie pyta, pozostaje nim do końca.

Schowaj teksty   

Powiązane z

"Zarabiaj z Rybim Okiem" - nowe zasady funkcjonowania RO

Logo Rybiego Oka
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Żbikowski - drzewo genealogiczne

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).