Lewe menu

Filtry

Komentarze

Szukaj

Reklama

Ewa, jeden z ludzików już jest;)

www.przybalka.com

Droga Ewo,

ja nie widzę w propozycji Darka nic strasznego, powiedzmy jesteśmy klubem wędkarskim który musi się sam utrzymywać, i sprawą normalną jest, by w jakiś sposób zdobywać pieniądze.

1--Ja osobiście proponuje: by zostawić każdemu wybór, czy dana fotka czy artykuł, będzie przeznaczony do sprzedaży.
2—Jako klub powinniśmy wpłacać roczne składki (wysokość powinien ustalić Admin)
3—Założyć komisję do spraw kontroli nad kasa (Powiedzmy Ewa Ćwikła i Piotr Łopaciński)
4—W wypadku nadmiaru pieniędzy w kasie, organizować spotkania albo.....

Dla mnie RO stało się częścią mojego życia i nie wyobrażam sobie jego zamknięcia, tylko dlatego, że nie możemy wspólnie nazbierać na niego opłat.
Oczywista sprawą jest, że jeśli będziemy wymagać od odwiedzających pieniądze już za samą rejestracje na RO, to stracimy wielu z nich, ale dlaczego nie można założyć powiedzmy „sklepiku” gdzie będzie można kupić daną fotkę czy artykuł.
Mimo wszystko myślę, że dla każdego znajdzie się kącik za darmo, a jeśli ktoś będzie chciał daną fotką dalej rozporządzać, to dlaczego RO i my autorzy, nie mamy za to pobrać drobnych opłat, to samo tyczy się dobrych artykułów.

Serdecznie pozdrawiam
Schowaj teksty   

Powiązane z

"Zarabiaj z Rybim Okiem" - nowe zasady funkcjonowania RO

Logo Rybiego Oka
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Odoo

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).