Lewe menu

Filters

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 4

Pożyczka

Robiłam dzisiaj zakupy i zabrakło mi pieniędzy, mówi żona do męża. Wstąpiłam, więc do twojego biura.
W twoim pokoju nie było nikogo, wzięłam ci z marynarki trzysta złotych. Nie gniewasz się?
- Ależ skąd, kochanie! Tym bardziej, że dzisiaj poszedłem do pracy w swetrze...

Pożyczka
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (4)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Wyprawa

Wybrał się wędkarz...

więcej...

Wyprawa
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,6/5 (10)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Nick

Mateusz Sławiński

Jestem chyba najmłodszym uczestnikiem tej dyskusji, dlatego pozwolę sobie ocenić pomysł nicka z perspektywy młodzika mającego kontakt z innymi młodzikami .
Nie jestem przekonany do anonimowości w sieci. Człowiek anonimowy, szczególnie młody, bardzo często przekracza granice, pozwala sobie, a niektórzy wręcz lubują się w pisaniu byle czego, aby tylko narobić szumu i zamieszania. Rozumiem, że od takich wypadków jest moderacja. Moderatorzy mają jednak wtedy naprawdę sporo pracy. Prawie codzienni słyszę jak ludzie w moim wieku (koledzy, koleżanki), pozornie z głową na karku, ścigają się w robieniu takich zadym. Wystarczy dać im tylko miejsce, w którym będą anonimowi.
Z drugiej jednak strony ma Pan rację. To może przyciągnąć nowych ludzi, lub tych, którzy obecni byli cały czas a obawiali się ujawnić. Sam zresztą na RO jestem już od dawna. Dopiero jednak od jakiegoś czasu zacząłem się pokazywać częściej, właśnie z powodu obawy przed odrzuceniem (bo co młodziak może wiedzieć), zgnojeniem. Jak się przekonałem niepotrzebnie, ponieważ RO to "życzliwe" miejsce. Na pewno jeszcze wiele muszę się nauczyć i zdobyć wiele doświadczenia, nikt mnie jednak za to tu nie gani. Powiedziałbym nawet, iż RO mi w tym pomaga i tak powinno być .
Ogólnie jestem przeciw nickom. Wystarczy portal był życzliwy jak pisała Pani Ewa Ćwikła w "Słowie".
Standard view   

Powiązane z

"Zarabiaj z Rybim Okiem" - nowe zasady funkcjonowania RO

Logo Rybiego Oka
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Open source ERP i CRM - Odoo (dawniej OpenERP)

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).