Lewe menu

Filtry

Komentarze

Artykuł - Słowa to piękne i niebezpieczne narzędzie...Piękne słowa Bardzo dobre (5)

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Udany połów

Mąż wraca do domu i stawia na stole trzy butelki wódki.
Żona pyta:
- Skąd to masz Kochanie?
- Złapałem złotą rybkę!!!

Udany połów
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Wiosenne Amory

Wiosna już przyszła, chuć w naturze
dopada stwory małe , duże,
kaczki krzyżówki i perkozy,
szczupaki, bąki, nawet- kozy.
Wiosna- to czas jest na poemat
a mnie sie plącze taki temat:

więcej...

Amor
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Nick

Mateusz Sławiński

Jestem chyba najmłodszym uczestnikiem tej dyskusji, dlatego pozwolę sobie ocenić pomysł nicka z perspektywy młodzika mającego kontakt z innymi młodzikami .
Nie jestem przekonany do anonimowości w sieci. Człowiek anonimowy, szczególnie młody, bardzo często przekracza granice, pozwala sobie, a niektórzy wręcz lubują się w pisaniu byle czego, aby tylko narobić szumu i zamieszania. Rozumiem, że od takich wypadków jest moderacja. Moderatorzy mają jednak wtedy naprawdę sporo pracy. Prawie codzienni słyszę jak ludzie w moim wieku (koledzy, koleżanki), pozornie z głową na karku, ścigają się w robieniu takich zadym. Wystarczy dać im tylko miejsce, w którym będą anonimowi.
Z drugiej jednak strony ma Pan rację. To może przyciągnąć nowych ludzi, lub tych, którzy obecni byli cały czas a obawiali się ujawnić. Sam zresztą na RO jestem już od dawna. Dopiero jednak od jakiegoś czasu zacząłem się pokazywać częściej, właśnie z powodu obawy przed odrzuceniem (bo co młodziak może wiedzieć), zgnojeniem. Jak się przekonałem niepotrzebnie, ponieważ RO to "życzliwe" miejsce. Na pewno jeszcze wiele muszę się nauczyć i zdobyć wiele doświadczenia, nikt mnie jednak za to tu nie gani. Powiedziałbym nawet, iż RO mi w tym pomaga i tak powinno być .
Ogólnie jestem przeciw nickom. Wystarczy portal był życzliwy jak pisała Pani Ewa Ćwikła w "Słowie".
Standard view   

Powiązane z

"Zarabiaj z Rybim Okiem" - nowe zasady funkcjonowania RO

Logo Rybiego Oka
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Kiedy wybrać się na ryby? Będą dziś brały czy nie? Na tem pytanie odpowie Ci księżycowy Kalendarz brań Jak wiadomo, księżyc ma wpływ na wiele zjawisk zachodzących na ziemi, na brania ryb także.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).