Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Dyktafon

Szef do blondynki sekretarki:
- Jak pani chce, proszę użyć mojego dyktafonu.
- Dziękuję, ale użyję po prostu ręki jak inni.

Dyktafon
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na rurze.

Trafiłem....

więcej...

Wielkie Łuki cz.2.
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Zmiany, zmiany, zmiany...

Wybaczcie, że się mało odzywam i nie jestem na bieżąco z dyskusjami. Brak czasu...

Zmian na ogół nie lubię, preferuję stabilność, cenię sobie przyzwyczajenia. Nie lubię rewolucji, akceptuję jednak zmiany na lepsze.


RO jest jednym z lepiej działających portali internetowych, nie tylko wędkarskich. Wiele się na to składa (nie będę wyliczał) ale także i strona techniczna, o której poza Adminem pewnie niewielu wie. Przyjmujemy techniczne rozwiązania za oczywiste jak powietrze, a przecież same z siebie się nie biorą. Nie zastanawiamy się, na ile ułatwiają nam korzystanie ze strony. Choćby to, że można przeczytać kawałek wypowiedzi bez otwierania. Niby drobiazg, ale ile czasu dzięki temu oszczędzamy. Każda minuta pomnożona przez ileś tam otwarć daje już godziny.

Rozumiem, że niewiele dziś można zrobić bez finansowego wsparcia. Jeżeli więc Admin szuka jakiegoś optymalnego rozwiązania, to na pewno jest to konieczne. Nie wiem, jaka forma byłaby najlepsza. Na pewno im prostsza, tym lepiej. To, co proponuje Marek ma sens - jakaś forma stałej opłaty, rocznej czy miesięcznej, rozsądnie kalkulowanej za rozszerzony dostęp do RO.

Czego się obawiam?
Odpływu czytelników przyzwyczajonych do darmowego korzystania. Obawiam się także komercyjności - komercja potrafi zniszczyć wszystko. Do tej pory dzieliliśmy się na RO swoimi myślami, zdjęciami, doświadczeniami za darmo, tak po prostu, z dobrego serca. I byłoby dobrze, gdyby tak pozostało.
Pozdrawiam
Andrzej

Schowaj teksty   

Powiązane z

"Zarabiaj z Rybim Okiem" - nowe zasady funkcjonowania RO

Logo Rybiego Oka
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Żbikowski - drzewo genealogiczne

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).