Lewe menu

Filters

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 4

Pożyczka

Robiłam dzisiaj zakupy i zabrakło mi pieniędzy, mówi żona do męża. Wstąpiłam, więc do twojego biura.
W twoim pokoju nie było nikogo, wzięłam ci z marynarki trzysta złotych. Nie gniewasz się?
- Ależ skąd, kochanie! Tym bardziej, że dzisiaj poszedłem do pracy w swetrze...

Pożyczka
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (4)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Wyprawa

Wybrał się wędkarz...

więcej...

Wyprawa
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,6/5 (10)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Wartością są ludzie

Ja podam ci receptę pewną. Wartością RO są ludzie, którzy tu wpisują mądre treści. Mankamentem są: pieniackie dyskusje, ZMIANY TEMATU W TRAKCIE WĄTKU, różne miejsca dyskusji - forum, komentarze. Forum główne, ze wszystkimi tematami trzeba bardziej wyeksponować. Główne dyskusje na tematy wędkarskie toczą się w komentarzach, dobrze by było aby te dyskusje wyeksponować jako de facto równoległe do ogólnego, forum dyskusyjne-Forum Komentarzy. To odstrasza większość fajnych ludzi, którzy odeszli, to odstrasza wielu przed zabraniem głosu. To wszystko spowodowało, że w środowisku wędkarskim funkcjonuje pojęcie "wędkujący internauta" w znaczeniu "słabowędkujący interdown teoretyk". To trzeba zmienić, bo RO jest postrzegane jako portal dla najgłupszych, najbardziej pieniacki, najbardziej teoretyczny, najmniej wędkarski.
Należy przyciągać czytelników oraz dobrych autorów poziomem portalu, poziomem dyskusji i publikacji. W tym celu powinno się wprowadzić reżim prawie. Z każdego wątku wywalać wypowiedzi nie związane z tematem. Moim zdaniem te wypowiedzi przenosić do HYde Parku, jako miejsca gdzie każdy plecie co mu ślina na język przyniesie.
Jakiekolwiek ataki osobiste w wypowiedziach od razu wywalać, odsyłając autorowi maila z informacją, że jesli chce może inaczej sformuować wypowiedź.
Artykuły, które mają mniejszą średnią ocen niż 3 również usuwać do Hyde Parku.
Jesli mi ktoś zarzuci, że przecież w Hyde Parku jest twórczość literacja, jakieś wierszyki, to odpowiem że ich wartość jest równie cienka i dlatego są właśnie w Hyde Parku.

T.P.

Standard view   

Powiązane z

"Zarabiaj z Rybim Okiem" - nowe zasady funkcjonowania RO

Logo Rybiego Oka
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Prawdopodobnie największy w Polsce i w Europie społecznościowy serwis wędkarski: Wędkarstwo . Wędkarstwo to hobby tysięcy ludzi, zapraszamy! Oczywiście realizacja oparta o eZ publish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).