Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Czerwony Kapturek

Czerwony Kapturek idzie przez las wypatrując wilka,słyszy jakieś jęki
z krzaków, rozgarnia gałęzie i co widzi? Wilk zupelnie nieprzygotowany do konsumpcji, oczy przekrwione, sierść skudłacona, język sztywny jak kołek wisi z pyska (stan pewnie znany niektórym kolegom). Kapturek
z wyrzutem mówi:
- wilku w bajce jest inaczej, powinieneś mnie zjeść
wilk na to:
- Kapturek od....... się, trzy dni z Costnerem tańczyłem.

Czerwony Kapturek
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Gwiazda TVN-u

Ewa od Cwikłów,
TVN-u gwiazda,
Choć błysnęła przez chwilkę,
Lecz to była jazda.

Gwiazda TVN-u
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,6/5 (13)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Wartością są ludzie

Ja podam ci receptę pewną. Wartością RO są ludzie, którzy tu wpisują mądre treści. Mankamentem są: pieniackie dyskusje, ZMIANY TEMATU W TRAKCIE WĄTKU, różne miejsca dyskusji - forum, komentarze. Forum główne, ze wszystkimi tematami trzeba bardziej wyeksponować. Główne dyskusje na tematy wędkarskie toczą się w komentarzach, dobrze by było aby te dyskusje wyeksponować jako de facto równoległe do ogólnego, forum dyskusyjne-Forum Komentarzy. To odstrasza większość fajnych ludzi, którzy odeszli, to odstrasza wielu przed zabraniem głosu. To wszystko spowodowało, że w środowisku wędkarskim funkcjonuje pojęcie "wędkujący internauta" w znaczeniu "słabowędkujący interdown teoretyk". To trzeba zmienić, bo RO jest postrzegane jako portal dla najgłupszych, najbardziej pieniacki, najbardziej teoretyczny, najmniej wędkarski.
Należy przyciągać czytelników oraz dobrych autorów poziomem portalu, poziomem dyskusji i publikacji. W tym celu powinno się wprowadzić reżim prawie. Z każdego wątku wywalać wypowiedzi nie związane z tematem. Moim zdaniem te wypowiedzi przenosić do HYde Parku, jako miejsca gdzie każdy plecie co mu ślina na język przyniesie.
Jakiekolwiek ataki osobiste w wypowiedziach od razu wywalać, odsyłając autorowi maila z informacją, że jesli chce może inaczej sformuować wypowiedź.
Artykuły, które mają mniejszą średnią ocen niż 3 również usuwać do Hyde Parku.
Jesli mi ktoś zarzuci, że przecież w Hyde Parku jest twórczość literacja, jakieś wierszyki, to odpowiem że ich wartość jest równie cienka i dlatego są właśnie w Hyde Parku.

T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

"Zarabiaj z Rybim Okiem" - nowe zasady funkcjonowania RO

Logo Rybiego Oka
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Wszywki, metki, etykiety - szeroka oferta. Zobacz: Etykiety odzieżowe

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).