Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 4 Ilość ocen: 4

Bank

Słyszałeś o blondynce, która obrabowała bank?
- Związała sejf i wysadziła strażnika.

Bank
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,8/5 (4)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Z przymrużeniem oka

Wrócił Czapek...

więcej...

Czapkowi
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,3/5 (6)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Rybie Oko/Artykuły/Sponsorowane/Melonair - nowosc rynkowa 

Nowość na rynku łódek pływających MELONAIR (dmuchane melony) to jest to

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 5999 
Komentarzy: 0 
ID: 49885 
Węzeł: 29828 

Drodzy Koledzy

Po kilku latach własnych doświadczeń (kilka poważnych spływów syberyjskimi, uralskimi, i naszymi górskimi rzekami) razem z moim kochanym bratem wpadliśmy na pomysł, aby stworzyć "melonair" urządzenie łaczące w sobie możliwosc łatwego transportu, szybkiego rozłożenia i zożenia , a także bardzo nam zależało aby można było na nim wygodnie pływać i aby pozycja była wygodna do łowienia. Ten kto łowił z pontonu cały dzień z podkurczonymi nogami ten zrozumie.

Urządzenie to można wykorzystywać do różnych metod połowu, od gruntowych do zasiadki, na muszkarstwie skończywszy. Można łowić w strefie przybrzeżnej a po zainstalowaniu silnika elektrycznego lub małej spalinówki można wypływać znacznie dalej.

To co jest ważne wymyślone jest to przez wędkarzy dla wędkarzy. Oczywiście chcemy na tym zarabiać bo po to to robimy. Ważne jest dla nas także coś innego: aby wielu z tych wędkarzy którzy mają takie miejsca do których chcieli by dopłynąc i połowić a często nie mogą, mogli zrealizować dzięki naszemu pływadełku swoje marzenia

Mogę tylko dodać od siebie że znam takie rozlewiska gdzie woda jest bardzo płytka a ryby że ....ho ho....... I właśnie kilka dni temu wreszcie tam dopłynąłem.........

więcej szczegółów znajdziecie na www.melonair.com Proszę o wasze uwagi i zapraszam do zakupów.

Ps. W przygotowaniu wersja dwuosobowa i dostosowana do terenów bagiennych - wersja poduszowiec !!!! (z silnikiem coś jak do motolotni)

Ps. Za tydzień będę płynął po pewnym odcinku górnej Wieprzy jak się wyrwę z domu, miejscówki piękne, tylko nie można dojśc do koryta, bo straszne bagna... dwa lata temu mało się tam nie utopiłem............

Paweł Korczyk

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Wędkarskie stowarzyszenie o ideach nieco odmiennych od promowanych przez PZW. Szczególnie uważnie przeczytaj zatem nagłówek tej strony: Stowarzyszenie Wędkarzy Internautów . Szybko zrozumiesz różnicę i kto wie, może się do niego przyłączysz.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).