Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Sklep

Przychodzi blondynka do sklepu i mówi:
- Poproszę dziesięć pułapek na myszy.
- Po co pani tyle pułapek? Przecież wczoraj już pani kupiła dziesięć!
- Te wczorajsze są już zajęte...

Sklep
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

To lubię....?

Jakiż to hultaj durny jak gąsior,
( z lekka pryszczaty na pysku)
zbeszcześcił ryby, zbeszcześcił wody,
bo zrobił rzeź na tarlisku?

więcej...

ballada o hultaju
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4/5 (15)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Jestem zgredem

Napisałeś Sławku bardzo błyskotliwie, ale Twoja diagnoza raczej jest chybiona.
Zobacz, od powstania RO minęło 10 lat. Przez ten czas liczba internautów wzrosła o ileś tam dziesiątków a może i setek tysięcy. W większości są to ludzie młodzi, których 10 lat temu zupełnie co innego interesowało.
)
Przez te 10 lat w Internecie założono mnóstwo stron o tematyce wędkarskiej i stale powstają nowe. Powstały portale społeczne. Można więc ograniczyć swoją aktywność internetową tylko do oglądania i czytania, a i tak zajmie to wiele godzin dziennie. Ambitniejsi zakładają własne strony i stronki. Samych stron wędkarskich jest tyle, że nie sposób być na bieżąco. Zresztą po co? Żeby dowiedzieć się o jakiejś sprzętowej nowince? Jeżeli będę odczuwał jej brak, to i tak się o niej dowiem. Żeby poznać jeszcze jedną wyrafinowaną technikę połowu? Też mnie to już nie bawi, nie postrzegam wędkarstwa jako przymusu pogoni za rybą, wystarczy, że jestem nad wodą wtedy, kiedy mogę, że jest fajnie, i że może skuszę jakiegoś stwora. Wystarczy, że jest nie zdegradowana woda i są w niej ryby (trudne ale możliwe) i że mogę je łowić. Niczego więcej od wędkarstwa nie oczekuję. Przypuszczam, że spośród starszych wędkarzy wielu myśli podobnie.

Czy RO powinno konkurować z innymi stronami? Czy powinno nastawić się na szerszą klientelę? Pójść na masowość?
Czy powinno np. dopuścić głosy anonimów, zgodzić się na zalew wypowiedzi byle jakich, często wulgarnych?
Wystarczy, że takowe wypociny zalewają inne portale. Moim zdaniem lepsza cisza niż wrzask. Moim zdaniem lepiej przeczytać nawet tylko jeden sensowny post dziennie, niż tysiące bzdurnych wypowiedzi jak na np. na Onecie.

Jestem zgredem
I z racji wieku i przyzwyczajeń, których nie chce zmieniać. Nie akceptuje też wielu zmian, jakie zachodzą i które nie mieszczą się w moim widzeniu świata.
Na zgredowskim portalu czuję się więc znakomicie. RO postrzegam jako taki eksluzywny klub, niech Ci będzie – zgredowski – ale to raczej zaleta niż wada.

Coraz mniej mam też niestety czasu aby codziennie zaglądać (a kiedyś miałem RO włączone stale i odpisywałem natychmiast). Nie mam czasu by napisać coś nowego (choć jest kilka tematów, które chciałbym poruszyć). Brak czasu i to jest w tym wszystkim najgorsze...
Ze zgredowskim pozdrowieniem
AndrzejSchowaj teksty   

Powiązane z

Targi - "Na ryby"

Targi "Na ryby"
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Dobre i tanie domowe jedzenie Posiłki regeneracyjne Łódź Dowóz do firmy, katering

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).