Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 4 Ilość ocen: 2

Światopogląg

Jak zmienić światopogląd blondynki?
- Kupić jej jeszcze jedno piwo.

Światopogląg
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Kormorany

Dzień gaśnie w sinej mgle,
ktoś strząsnął gniazda z drzew.....
Trup kormoranów gęsto ściele się.....
Rezerwat mając gdzieś
ktoś tutaj wpadł i mord wykonał.

więcej...

Kormorany
 • Obecnie 2,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2,4/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Wątek!

Dariusz Żbikowski

Wątek, był nieco sztuczny i na dokładkę "zgredowski" - nie miał zatem żadnych szans, tyle akurat ja o nim myślę.
Generalnie jednak trafiasz Sławku kulą w płot. Zdaj sobie sprawę z tego, że 95-99% odwiedzających nie ma najmniejszego pojęcia o historii RO. Przyczyny obecnego stanu rzeczy tkwią, mym zdaniem, całkiem gdzie indziej. RO jest b. duże i ZBYT skomplikowane. Na dokładkę WYKLUCZA anonimów! To są główne problemy. Aby RO uprościć, potrzeba potrzeba pracy, pracy i pracy ... a tych pracujących nad tym, z powodu różnych życiowych okoliczności jakie miały miejsce, dość mało, o tym dobrze wiesz!. Na dokładkę Ci "starsi" na RO często tylko narzekają bo... "internet p rzez te 10 lat się zmienił" , podobnie jak i Ty, choć tak naprawdę ... kliknij na swe nazwisko i ... zerknij na aktywność....??! Hmmm, czyżby przez lata nie było na RO prawie ani jednego wątku w którym mogłeś zabrać głos i poradzić zwykłemu wędkarzowi??? Czy według Ciebie nie warto było??? Bo... ???

PS. RO jest zbyt duże by zjeżdżać do zajezdni!!! Uświadom sobie, że dziennie odwiedza je ok. 10 000 ludzi - to wielka liczba i wypada ją sobie uświadamiać!!! Również jednak wypada sobie uświadomić, że "nasze-klasy" maja się dobrze. Wnioski... sam wyciągaj.

Pozdrawiam,
Admin Darek

---
Kto pyta, jest głupcem przez pięć minut; kto nie pyta, pozostaje nim do końca.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Targi - "Na ryby"

Targi "Na ryby"
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Firma "Wszywka" zaprasza producentów odzieży oraz hurtownie dodatków krawieckich do współpracy, patrz: Wszywki i metki żakardowe pragnie zinteresować swą ofertą metek i wszywek odzieżowych, również osoby prywatne zainteresowane drukiem w niskich nakładach

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).