Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Sklep

Przychodzi blondynka do sklepu i mówi:
- Poproszę dziesięć pułapek na myszy.
- Po co pani tyle pułapek? Przecież wczoraj już pani kupiła dziesięć!
- Te wczorajsze są już zajęte...

Sklep
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

To lubię....?

Jakiż to hultaj durny jak gąsior,
( z lekka pryszczaty na pysku)
zbeszcześcił ryby, zbeszcześcił wody,
bo zrobił rzeź na tarlisku?

więcej...

ballada o hultaju
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4/5 (15)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

zgredowski ..

Notoryczne stękanie i kwękanie, maniakalne wyszukiwanie schorzeń i przypadłości , najlepiej u innych , wraz z chałupniczymi sposobami leczenia , konfabulacje ławeczkowe , opluskwianie sobie znanych i nieznanych , dekadenckie przeczucie śmierci o sznycie elegijnym , to nie zgredostwo jako cecha , Wojtku ??

W dwadzieścia lat odbudowano Europę po wojnie . U nas to dwudziestoletni sen . Marzenia wymieszane z koszmarami , z przewagą zdecydowaną tych drugich . I w polityce , i w hobby niestety też . . Mnie interesuje fishing w pełnej , nieskrępowanej postaci , maksymalnym wymiarze , bogatym pojęciowo , fascynującym mozliwościami . Sprzętowo także ..
Nie powala mnie urodą masowy , latami wciskany natrętnie model . Uproszczony do maksimum , celowany w najprostsze gusta i potrzeby . Do wiadra po emulsji pełnego rybek . Wedkarstwo sprowadzone do wymiaru socjalnego .
Ale to nie jest przymus . Są tutaj ludzie i zjawiska naprawdę piękne i warte zauważenia . Ci którzy chcą , wiedzą i potrafią zmienić tą mordę szpetną , nie czekając na gazetową wykładnie kto , dokąd i jak ..
My nie wynosimy na piedestał tych którzy potrafią . Trzech Rzek , Sanu , Lubelskich Pstrągów , pomorskich Towarzystw . Bo w tle są zawsze ludzie z pasją . Także ci którzy przybliżaja nam wspólny , powszechny dorobek sprzętowy , metodologiczny i użytkowy .
Jeżdzimy Oplami , Toyotami , Passatami a klamoty i praktyki jak z bantustanu . To po periodykach .
Obyczaje też ..Schowaj teksty   

Powiązane z

Targi - "Na ryby"

Targi "Na ryby"
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Systemy CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).