Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 2 Ilość ocen: 1

Okrągły pokój

Jak zająć czymś blondynkę na cały dzień?
- Zaprowadzić ją do okrągłego pokoju i powiedzieć, żeby usiadła w kącie.

Okrągły pokój
 • Obecnie 2 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

jeszcze.....

Słońce już wyzłociło wszystko:
wody i trawy, dzioby piskląt,
kaczeńce zółte, barwne łąki,
motyle, drzewa i skowronki.

więcej...

jeszcze....
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,5/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Artykuły/Sprzęt/Jak co roku... 

Jak co roku...

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 5153 
Komentarzy: 2 
ID: 47629 
Węzeł: 28604 
Primum non nocere

Szanowni Koledzy!

Zima się oddala a ja - jak co roku - uderzam do Was z prośbą: przeglądnijcie swoje szafy, kuferki, skrzyneczki, czy co tam kto ma...

Zaczynam z dzieciakami sezon a to oznacza, że zaczynają się klopoty. Jak zwykle brakuje nam wszystkiego: od kasy na oplaty poczynając po splawiczki, haczyki, drobne ciężarki a przede wszystkim siatki, bo mamy dwie na cale kolo, nie licząc moich prywatnych, które udostępniam dzieciakom. Brakuje nam też kolowrotków. Dostalimy od pana Andrzeja Podeszwy sporo wędek w zeszym roku: trochę bacików ale i takich z przelotkami. I to do nich brakuje nam kolowrotków. Chcę naauczyć dzieciaki nie tylko "bacikowania". Jeśli możecie - pomóżcie i w tym roku.Drobne naprawy możemy wykonać sami. Może ktoś ma zbędne sito? Zresztą nam potrzebne jest jak zwykle wszystko :)

Staram się zdawać wam sprawozdania na bierząco. Widzicie, że się wasze dary nie marnują.Mam nadzieję, że i wtym roku nie zostawicie nas bez pomocy. A na obóz do Mogilna warto do nas zajrzeć. Woda rybna, okolica fajna, cisza, spokój a i konno amator może pojeździć! Obejrzyjcie zdjęcia na RO Foto :)

POzdrawiam naszym tradycyjnym: Wodom cześć- dzieciom radość!

Ewa

Dyskusje i komentarze

Schowaj teksty   

Cześć Ewo! Przyślij maila z adresem na jaki wysłać paczkę, a napewno coś się znajdzie! Pozdrowienia dla Ciebie i dzieciaków

Początek

Mateusz Sławiński

Witaj Ewo!
Tak się składa że mam spinning którego już nie używam. Mam go chyba cztery lata, ale jest w idealnym stanie. To był mój pierwszy spinning Jaxon Syrius 2,7m cw do 15 g. Całkiem fajnie się łowi okonki a i szczupaczka przetrwał Jest w idealnym stanie, bo na sprzęt mi często brakuje i bardzo dbam o to co mam. Dzieciaczki na pewno będą mogły się na nim jeszcze długo uczyć.
Sam myślę o tym aby razem z moją mamą także nauczycielką jak Ty , latem robić takie małe rajdy aby poznały troszkę okolicę swej wsi i jej historię . Nie jest to wędkowanie ale warto w dzieci inwestować.
Daj mi tylko meila gdzie wysłać sprzęt i niedługo dostaniesz paczuszkę . Zajrzę do szuflady, pogadam ze znajomymi, może coś się znajdzie . Gra warta świeczki.

Początek

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Nasze studio DTP dysponuje nowoczesnym sprzętem i doświadczoną obsługą. Świadczymy Przygotowanie druku Zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).