Lewe menu

Filtry

Komentarze

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Sypialnia

- Kochana, dlaczego do naszej sypialni wstawiłaś ten duży wieszak?
- pyta mąż żonę.
- Bo chciałam, aby w naszej sypialni wreszcie coś stało...

Sypialnia
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Komercja

Temat rzeka i rzecz gustu,
Lecz jak słyszę te przechwałki,
Sztuka od ziemi do biustu,
Smutne te Wasze kawałki.

więcej...

Komercja
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Koguty

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 7405 
Komentarzy: 0 
ID: 49745 
Węzeł: 29766 
Koguty sandaczowe

Witam. Kolegów po kiju.
Za namową przyjaciół postanowiłem opisać swoje koguty.

Moje koguty wykonane są z piór siodłowych koguta. Używam tutaj różnych kolorów, jednak najskuteczniejsze okazują się żółte i co ciekawe czarne. Koguty robię na główkach które odlewa mi kumpel, a są one naprawde wyborne. Oczko mają ustawione pod kątem 45 st. ( to do agresywnego poderwania ). Rycho odlewa mi różne gramatury od 8 gr do 30gr. Ja natomiast kręcę i wymyślam nowe kombinacje materiałów. Z innych materiałów użytych do produkcji to:ice chenile, odpowiednie nici, lakiery i oczywiście wiskoza. Wiskoza również w różnych kolorkach.

Koguty sandaczowe

Robienie kogutów traktuje jako zabawę, ale miło mnie też gdy koledzy po fachu zwracają się do mnie z pytaniami a ja potrafie im udzielić podpowiedzi. Wiele radoście sprawia mi też jak ktoś złowi rybkę na mojego koguta, a było już ich kilka. I to całkiem niezłych. Trafiają się okonie, szczupaki i przedewszystkim sandacze. Koguty sprawdzone są na Przeczycach, Poraju i Kozłowej Górze a także na Otmuchowie i Głębinowie. Zobaczcie je sami i oceńcie.

Pozdrawiam.

Michał.

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności, gdy chesz pooglądać piękne Zdjęcia wędkarskie ryb i przyrody, kliknij na wskazany link. Jest co pooglądać! Każdy hobbysta wędkarz winien być raczej zadowolony.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).