Lewe menu

Filtry

Humor»

Rating: 5 Reviews count: 1

Rozmowa

W drodze do nieba spotykają się dusze dwóch facetów i zaczynają rozmowę:
- Ja zmarłem przez zimno. No wiesz niska temperatura, organizm nie wytrzymał..
- Ja zmarłem ze zdziwienia.
- Jak to ze zdziwienia?
- Wracam wcześniej z pracy, widzę gołą żonę w łóżku, no to szukam faceta. Sprawdzam pod łóżkiem, za szafą, w szafie, na balkonie,
w łazience, w kuchni, jednym słowem wszędzie i nie mogę go znaleźć.
I z tego zdziwienia umarłem.
- Oj, żebyś ty wtedy zajrzał do lodówki, to obaj byśmy żyli.

Rozmowa
 • Currently 5 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Hyde Park»

O grających pisuarach.

Pewien urzędas długo się głowił,
jak przypodobać się ministrowi?

more...

O grających pisuarach.
 • Currently 4,5 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,7/5 (7 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Artykuły/Sprzęt/Polska mucha w USA 

Polska mucha w USA

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 3284 
Komentarzy: 0 
ID: 48536 
Węzeł: 29121 

Catskill Fly Fishing Center and Museum, jedna z najbardziej znanych i szanowanych instytucji w muszkarskim świecie zaprasza polskich muszkarzy do wzięcia udziału w ekspozycji FLIES OF POLAND.

Logo Catskill Fly Fishing Center

Muzeum mieści się w Livingston, w Górach Catskill, w stanie Nowy Jork. Tu w XIX wieku rodziło się amerykańskie muszkarstwo (Catskills school, Catskills dry style). Obecnie osiedla się tu wiele muszkarskich gwiazd, m.in. Paul Jorgensen, Joan Wulff. Samo muzeum jest nie tylko miejscem ekspozycji, ale wyjątkowym punktem spotkań. Rocznie odwiedzają go tysiące ludzi z całego świata.

Muzeum muchy

Zaproszenie do tej narodowej prezentacji jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem i honorem. Zapraszamy więc polskich muszkarzy do prezentacji swoich najpiękniejszych much - od lat mają na świecie opinię wyjątkowych.

Muzeum muchy w USA

Muchy należy nadsyłać do końca czerwca, na adres podany w zaproszeniu poniżej. Wystawa ma być otwarta jesienią tego roku.
Jeszcze raz w imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich do udziału w tej szczególnej, wyjątkowej w historii polskiej muchy ekspozycji.

W przypadku pytań - prośba o kontakt z Grzegorzem Łoszewskim, współtwórcą serwisu www.namuche.pl pod adresem namuche@namuche.pl

Poniżej oficjalne zaproszenie.

Muzeum muchy w USA

FLIES OF POLAND
CENTRUM I MUZEUM WĘDKARSTWA MUCHOWEGO
ZAPRASZA

Centrum i Muzeum Wędkarstwa Muchowego w Górach Catskill (Centrum), w stanie Nowy Jork, USA (Catskill Fly Fishing Center and Museum) zaprasza do udziału w prezentacji osiągnięć polskiego muszkarstwa.
Główną misją światowej sławy Centrum jest ochrona, edukacja oraz popularyzacja amerykańskiej spuścizny wędkarstwa muchowego. Równorzędnym celem Centrum jest wymiana doświadczeń ze środowiskami muszkarskimi świata oraz promocja interesujących kierunków współczesnego muszkarstwa.
Z inicjatywy Jima Krula, polskiego pochodzenia członka Rady Nadzorczej Centrum, oraz Maćka Góreckiego, zrodził się pomysł zorganizowania wystawy pt.: FLIES OF POLAND, czyli SZTUCZNE MUCHY Z POLSKI. Celem wystawy jest prezentacja i popularyzacja polskiego dorobku w zakresie wykonywania sztucznych much. Wystawa ma charakter otwarty i ma na celu zaprezentowanie najlepszych osiągnięć wychodzących spod imadełek polskich muszkarzy. Organizatorzy wystawy chcieliby odzwierciedlić jak najszersze spektrum szeroko rozumianej polskiej szkoły wykonywania sztucznych much. W obszarze zainteresowań organizatorów są zarówno proste, łowne wzory much, jak i zbiory historyczne oraz koncepcje czysto estetyczne.
Chociaż wystawa nie jest konkursem, Centrum oraz poniżej podpisani zastrzegają sobie prawo ostatecznej selekcji nadesłanych materiałów.
Pragnących wziąć udział w Wystawie, nie obowiązują żadne limity ilościowe. Każda z nadesłanych much powinna być opatrzona notatką z imieniem, nazwiskiem, adresem pocztowym wykonawcy (adres e-mail i telefon mile widziany) oraz listą użytych materiałów i nazwą muchy. Muchy prosimy przesyłać na adres:

Grzegorz Łoszewski
ul. Cieszkowskiego 1/3 m. 200
01-636 Warszawa

Podpisali:

Paul N. Dahlie
Dyrektor Wykonawczy Centrum

Jim Krul
Członek Rady Nadzorczej Centrum

Poul Jorgensen
Członek Rady Nadzorczej Centrum

Grzegorz Łoszewski
NaMuche.pl, Organizator w Polsce

Maciek Gorecki
Organizator w USA

Zaproszenie

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron WWW

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).