Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 4 Ilość ocen: 4

Bank

Słyszałeś o blondynce, która obrabowała bank?
- Związała sejf i wysadziła strażnika.

Bank
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,8/5 (4)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Z przymrużeniem oka

Wrócił Czapek...

więcej...

Czapkowi
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,3/5 (6)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Rybie Oko/Artykuły/Sprzęt/Wędziska St.Croix 

Wędziska St.Croix

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 7780 
Komentarzy: 1 
ID: 24567 
Węzeł: 16440 

Posiadam pięć wędzisk firmy St.Croix.

Wędzisko-Premier-PS70ML2F do14g wyrzutu.
Kij ma cztery sezony, używam go na sandacze z łodzi. Kij jest mocny, trwały, czuły i odporny na przypadkowe urazy (stuknięcia itp.). Narazie nie stwierdziłem żadnej usterki. Łowi nim się dobrze zarówno na gumy, woblery i blachy. Jest dosyć sztywny przy dzigowaniu, nie męczy zbytnio nadgarstka, zacięcia są pewne. Podczas cholu dobrze trzyma rybe, w czasie dużych obciążeń pracuje całym blankiem. Największe ryby jakie wyciągnął to: sum - 100 cm, sandacz - 81 cm, okoń - 43 cm.
Wędzisko Wild Riwer-WS86M2F do 21g wyrzutu.
Kij ma cztery i pół sezonu, używam go do łapania w rzekach, głównie Odra. Posiada wszystkie cechy Premiera, jest kijem uniwersalnym z powodzeniem łapałem pstrągi, klenie, okonie na obrotówkę nr.1, jak również sandacze i szczupaki na 10-12 cm ripery obciążone10-14 g główką dzigową. Największe ryby na niego wyciągnięte to: sum - 120 cm, tołpyga - 100 cm, sandacz - 90 cm, kleń - 53cm, pstrąg - 49 cm i okoń 41 cm.
Wędzisko Avid-łowca duchów-AF90900 do 18 g wyrzutu.
Wędzisko Avid AS80MLM2 do 9 gram wyrzutu.
Wędzisko Avid AS86MHF2 (SCAS86MHF2) montowany w Krokusie.
Avidy to wędziska wysokiej klasy, w porównaniu do seri Wild Riwer i Premier, są dużo czulsze, lżejsze, dobrze laduja się podczas rzutu. Rzuca się nimi bardziej precyzyjnie, są cięte podczas zacięcia i dobrze męczą zaciętą rybę. Różnice odczuwa się podczas pierwszego łapania. Co do trwałości nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ za krótko ich używam. Avida do 35 g używam pół sezonu, świetny kij do dużych woblerów, blach, gum mocno obciążonych. Przy jego użyciu można zmierzyć się z niezłą bestią. Narazie nic większego na niego nie siadło.
Łowca duchów do 18 g - byłem z nim raz w grudniu na Odrze, złapałem kilka niewymiarowych sandaczy, jeden siadł wymiarowy 65 cm. Jest dobry do łapania na średnie i małe gumy (główka do10g), woblery i blaszki. Na klenia, pstrąga powinien być super.
Avid do 9gram - od lutego chodze z nim na pstrąga, łowiłem na małe gumki obrotowki i woblery, łowiło się super, powinien być też dobry na okonia z łodzi. Nic specjalnego na niego nie złowiłem, największy pstrąg miał 36 cm.
Podsumowując, kije St.Croix to naprawde dobry produkt made in USA. Jedni powiedzą, że są to kije drogie, inni że nie aż tak ale napewno są warte tych pieniędzy.

Z pozdrowieniami DOLO.

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   

witam .tez wędkuję kijami St Croix ipodzielam twoje zdanie na temat tych kijkow.
posiadam......
Wild River 2.60-do 21g łowię nim w odrze sandacze i w bobrze pstrągi
awid Łowca Duchów 2.70.2-15g łowię nim klenie i jaże w odrze i widawie
awidŁowca Duchów 2.30.2-15g ten kijek jest przerobiony z 2.70.super na pstrągi małe rzeczki
premier.6'.8-14lb sandacz z łodzi do ciężkiego opadu na niego padł sandacz 104cm.11kg
premier 6'.6-12lb.sandacz łowię nim lżej
jestem bardzo zadowolony z tych wędek póki co niezamieżam zdradzać St.Croix.pozdro.Jeszcze większych ryb w Nowym Roku.

Początek

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Pewne, hobbystyczne zainteresowania genealogiczne spowodowały, że zawartość domeny Nazwisko.pl zamierzamy w przyszłości rozwinąć i zbudować w oparciu o nią dość obszerny serwis.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).