Left menu

Filters

Humor»

Rating: 3,5 Reviews count: 21

Trało?

Z zeszytów szkolnych:

Ryby na wiosnę idą trzeć się w krzaki

Trało?
 • Currently 3,5 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,4/5 (21 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Hyde Park»

Rydzyko.

Pisząc złośliwe wiersze i fraszki
nie za kasiorę, ale za friko

more...

Rydzyko.
 • Currently 5 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (2 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Stowarzyszeniowy model wędkarstwa

Tomku,

Tak ma wyglądać stowarzyszeniowy model wędkarstwa. chcesz czy nie, potrafisz to zrozumieć czy nie, taki jest model. Tak funkcjonują stowarzyszenia.

Jeżeli chcesz lepiej to zrozumieć polecam lekturę tutaj:

http://www.a...u/2001/0855.htm

i tutaj:

http://www.n...ode=show&id=155
http://www.n...ode=show&id=157

Ten model nie wyklucza oczywiście tego, żebyś na zorganizowane przez dobrze funkcjonujące stowarzyszenie łowisko przyszedł żeby "tylko łowić", nie będąc jego członkiem, skoro tego nie chcesz, wnosząc opłatę za to taką, jakiej od Ciebie zażądają, zgodnie z Ustawą Rybacką:

Art. 7.
2. Amatorski połów ryb może uprawiać osoba posiadająca dokument uprawniający do takiego połowu, zwany dalej "kartą wędkarską" lub "kartą łowiectwa podwodnego", a jeżeli połów ryb odbywa się w wodach uprawnionego do rybactwa - posiadająca ponadto jego zezwolenie.
.................................
8. Uprawniony do rybactwa za wydane zezwolenie na uprawianie amatorskiego połowu ryb może pobierać opłatę w wysokości przez siebie ustalonej.

Wybrani przez Ciebie (jeżeli ich wybierasz) przedstawiciele członków w stowarzyszeniu wykonują swój mandat SPOŁECZNIE i nieprzyzwoitością jest oczekiwanie takiej obsługi od nich w stowarzyszeniu. Po to, między innymi, ich wybierasz, żeby Ci zorganizowali to "bieganie z workiem". Właśnie jedną, jeżeli nie główną przyczyną złego funkcjonowania stowarzyszenia PZW jest takie podejście członków, jakie opisujesz. Ono nie jest "normalne", chociaż jest POWSZECHNE.

A przede wszystkim PRZESTAŃ OBRAŻAĆ WSPANIAŁYCH LUDZI. Bo rzeczywicie zacznę myśleć to, co napisałeś, a nawet jeszcze więcej.

Pozdrawiam serdecznie

Jurek Kowalski
Schowaj teksty   

Powiązane z

Bóbr a sprawa polska - Melioranci atakuja znienacka..

bobr4
 
RSS 2.0
PDF
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book
Reklamy Krokus: eZ Publish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).