Lewe menu

Filtry

Komentarze

Artykuł - Introdukcja gatunków – cz. II. – PrzykładyMateusz Wybitne (6)

Artykuł - Ach te pstrągi...Ładnie napisane Bardzo dobre (5)

Artykuł - Introdukcja gatunków – cz. I. - AspektyBardzo przydatne info. Bardzo dobre plus (5+)

Artykuł - Introdukcja gatunków – cz. II. – PrzykładyDobry art Bardzo dobre plus (5+)

Humor»

Ocena: 1,5 Ilość ocen: 3

Sekretarka

Na początek proponuję pani 10 milionów plus premia, mówi prezes do nowo przyjmowanej sekretarki, po czym dodaje, lustrując ją wzrokiem:
- Choć, hmmm, z przyjemnością dałbym pani dwanaście...
Na to sekretarka:
- Z przyjemnością, panie prezesie, to ja biorę dwadzieścia!

Sekretarka
 • Obecnie 1,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 1,7/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

"PAN TO DOŁÓŻ"

Wodo, miłości nasza, tyś nam życie, zdrowie...
Ile Cię cenic trzeba, ten tylko się dowie
kto nadzieję utracił, że w Twej żyznej toni
jeszcze rybka za rybką kiedyś bedzie gonić.
Dziś piękno Twe w całej ozdobie ku pamięci
opiszę Hołd oddając Tobie:

więcej...

czyli ostatni zjazd ......
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,5/5 (13)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Nie prościej

Tomku,

Źle odczytałeś wizję. Albo, co gorsze, użyłeś brzydkiego chwytu i celowo ją zdeformowałeś. Używając znanych metod, skompromitowanych mocno.

Wędkarze w cytowanych w innej dyskusji Czechach czy na Słowacji mają przepracować społecznie (nie oznacza to, że fizycznie - tego nie ma w Ustawie ani w Statucie) 10 godzin w roku. O tym rozmawialiśmy kiedyś, chyba zapomniałeś. Ekwiwalent pieniężny wynosi 1000 koron.

Trzeba duzo pracy i jest jej mnóstwo na tę garstkę, która się włącza i która jest zatrudniona. Ale jest też mnóstwo tych, którzy mogliby. Kiedy włącza się kilku to na kazdego przypada wiele dni pracy. Udział, skoordynowany udział, setek sprawia, że wystarczy kilka godzin zeby uzyskac ten sam, a nawet lepszy efekt.

Lepiej wytwarzać zaangażowanie w to, czego się dokonuje i z czego się korzysta. Jak wcześniej pisałem - dla tworzenia warunków dla wedkarstwa i dla uprawiania amatorskiego połowu ryb trzeba prowadzić inne aktywności, zakończone sukcesem.
Kiedy jest zaangażowanie i poczucie wartości to trzeba mniej strażników.

Gospodarz łowiska na Rabie - Józef Jeleński zaprasza do współpracy w zarybianiu, w przygotowywaniu tarlisk. Jego zdaniem ci, którzy wpuszczają tryby, stwarzają im warunki do życia inaczej podchodzą do samego łowienia niż ci, którzy tylko opłaca licencję i hajda na ...

To nie jest tylko kwestia tego, żeby było taniej. Jest też kwestia tego, żeby było "swoje". Na tym właśnie opierają sie współczesne, najbardziej skuteczne modele zarządzania. Na tym wygrywają skuteczne organizacje.

Pozdrawiam serdecznie

Jurek Kowalski
Schowaj teksty   

Powiązane z

Bóbr a sprawa polska - Melioranci atakuja znienacka..

bobr4
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności gdy chesz pooglądać piekne Zdjęcia ryb i nie tylko ryb, odwiedź koniecznie wskazaną tu galerię. Jest co pooglądać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).