Lewe menu

Filtry

Komentarze

Szukaj

Reklama

to masz wyjątkowego pecha

Jarosław Szczepaniak

a punkt siedzenia.... Mówisz prywatyzacja, a to wszystko ściema. Ja nie pamiętam, kiedy byłem u lekarza z NFZ.... nie można się odstać, kolejki, bajzel.... Te wszystkie półśrodki w pomysłach na uzdrowienie służby zdrowia. Po ciul mi szpitele, przychodnie, jak nie mam do nich dostępu, mimo że płacę ubezpieczenie? Chcę zapłacić ubezpieczenie za plomby białe a nie czarne z amalgamatu, pokój jedynkę w szpitalu i brak kolejki do lekarza. Nie mam takiej możliwości...
Tylko ignorant nie wie, że płaci za bezdurno, że za te pieniądze to właśnie byłyby plomby w zębach i pokoje jedynki w szpitalu. Gdyby tylko było prywatne - oraz różne poziomy ubezpieczeń.


Ja np nie mam problemu, by dostać się do lekarza, nawet do specjalisty. W szpitalu też leżałem w tym roku, więc nie narzekam. Na każdym gabinecie stomatologicznym zawieszony jest wykaz, co Ci się należy w ramach ubezpieczenia, a co możesz sobie dodatkowo opłacić. A żeby było śmiesznie tuż obok gabinetu stomatologicznego - u nas! - mam klinikę implantologiczną - wypasioną!
A poza tym, kto broni lekarzom budować swoje szpitale, a nawet klinki? Niech budują, niech otwierają i działają, ale za swoje, a nie odkupione od państwa za "złotówkę". Mogą Ci tam nawet przydzielić pokój jedynkę z rurą i niech Ci laski tam tańczą - to akurat mi wisi. Ale nie wisi mi, że mogliby zagarnąć istniejące szpitale za bezcen i jeszcze dyktować swoje ceny. Jeśli mnie nie będzie na to stać to co - każesz mi umrzeć?

Chleb po 10 zł? Pogięło Cię, nie szanujesz chleba?

Nie ma letko. Jarek

Schowaj teksty   

Powiązane z

Powódź, TVPiS i kołtuństwo.

Ryszard Siejakowski
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Żbikowski - drzewo genealogiczne

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).