Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Dyktafon

Szef do blondynki sekretarki:
- Jak pani chce, proszę użyć mojego dyktafonu.
- Dziękuję, ale użyję po prostu ręki jak inni.

Dyktafon
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na rurze.

Trafiłem....

więcej...

Wielkie Łuki cz.2.
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Cykada

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 12966 
Komentarzy: 1 
ID: 9782 
Węzeł: 7870 
Łukasz Woroń

Cykada dobra na jelce, jazie, klenie

Nie raz wyprawę na klenie i jazie można porównać do polowania na dziką zwierzynę. Jeden nieostrożny ruch za krzaczka kończy się spłoszeniem zdobyczy a nie raz całego stadka.
Podobnie jest z jaziem i kleniem są to bardzo ostrożne ryby szczególnie na małych rzekach.
Doświadczenie pokazało że nie raz ciężko jest ów ryby skusić na woblerka, żuczka itp.
Są dni gdy ryby żerują anemicznie. Nie są agresywne, dosłownie pukają swoimi pyszczkami o przynętę ale za nic w świecie jej nie zaatakują. Wtedy dobrze może się sprawdzić „cykada”.

Cykadę można kupić w sklepie wędkarskim lecz są one duże. Postanowiłem zrobić cykadę własnoręcznie i udało się. Wystarczy do tego kawałeczek cieniutkiej blaszki, kotwiczka, ołów, kółeczko łącznikowe. Poniżej załanczam zdjęcie ów cykady. Dobrze sprawują się cykady malutkie do 1 cm długości. Bardzo często atakują je klenie, jelce i jazie. Większe cykady dobre są na okonie. Po wykonaniu cykady, nad wodą ów przynętę trzeba ustawić aby jej praca była poprawna. Należy ją poprostu przygiąć. Jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem.

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
Łukasz Woroń

Jeśli chodzi o zdjęcie cykady jest ona w powiązaniach patrz. po prawej stronie. Mały biały kwadracik, wystarczy kliknąć.

Początek

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności gdy chesz pooglądać piekne Zdjęcia ryb i nie tylko ryb, odwiedź koniecznie wskazaną tu galerię. Jest co pooglądać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).