Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Kelner

Późnym wieczorem wraca do domu Kowalski na lekkim rauszu.
- Ty łachudro!
Zaczyna mu robić awanturę żona
– Czy ty wiesz, jak się nazywa facet co całymi dniami przesiaduje w knajpie?
- Oczywiście kochanie. Taki facet nazywa się kelner.

Kelner
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Biedne

O biedne rzesze rybie,
łowione w techniki trybie.

Biedne
 • Obecnie 2,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2,5/5 (16)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Artykuły/Warsztat wędkarza/Upragnione Przedwiośnie 

Upragnione Przedwiośnie

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 3281 
Komentarzy: 0 
ID: 30749 
Węzeł: 18833 

Przedwiośnie-męka żon, radość wędkarza. Dla kazdego z nas, jest to jeden z najbardziej pracowitych okresów w ciągu Roku. Remanent. Wtedy najwięcej nasłuchamy się od naszych ukochanych Pań. Pod tym względem, każdego roku jest tak samo. Każdy z nas musi przez to przejść.

U mnie zawsze kończy się tak samo-wizytą w sklepie wędkarskim. Aby w miare załagodzić napięcie w domu, przeznaczam symboliczną częsć swoich zaskórniaków dla swojej ukochanej. W końcu każdy z nas, ma swoje potrzeby: jedni większe, inni mniejsze :-). Po udanych zakupach następuje sortowanie. Staram się to robić, podczas nieobecności płci pięknej, gdyż nie chciałbym narazić jej na niepotrzebne skoki ciśnienia. Poza konserwacją sprzętu, jest to najbardziej pracochłonne zadanie. Przed umieszczeniem gum w swoich pudełkach, zawsze robię im pranie w misce z ciepłą wodą. Zazwyczaj większość z nich jest przefarbowana. Własnie te są najskuteczniejsze w sezonie. Następna czynność to sprawdzenie, i ewentualna wymiana kółeczek i kotwiczek w woblerkach i blaszkach. Dostaję wtedy zawrotu głowy.W moim przypadku trwa to ok 2 dni i przynajmniej raz na 3 lata kończy się wizytą u chirurga. Następną bardzo ważną czynnością jest konserwacja kołowrotków i wędzisk. Z kołowrotkami bywa różnie. Ja osobiście wymianę smaru robie sam, ale jeśli nie jesteśmy pewni czy damy sobie radę zanieśmy kołowrotek do serwisu. Wędzisko, jeden z ważniejszych elenentów zestawu. Zawsze przed każdym rozłożeniem wędki sprawdżmy jej czystość na złączach. Jest to bardzo istotna sprawa. Zarysowanie blanku, może trwale uszkodzić sprzęt. Proponuję cześć szczytową wędziska, wkładać do pokrowca szczytówką ku dołowi. Wtedy napewno unikniemy zapiaszczenia złącza. Jeśli te wszystkie czynności mam już za sobą, biorę się do strugania kleniowo-jaziowych woblerków. Trzeba się spieszyć wiosna tuż, tuż a zamówień jeszcze więcej.

Pozdrawiam Tomek.

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Metki firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).