Lewe menu

Filtry

Humor»

Rating: 3,5 Reviews count: 57

Rekin

Wędkarz wybrał się na ryby, nad morze.
Gdy wypłynął łodzią w morze, z wody wynurzył się rekin.
Rekin pyta się:
- Na rybki?
- Na grzyby, jak Boga kocham, że na grzyby!

Rekin
 • Currently 3,5 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,7/5 (57 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Hyde Park»

Motto na Piątkowy i Sobotni Wieczór:

Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż mieć Alzheimera i zapomnieć wypić!

Motto na Piątkowy i Sobotni Wieczór:
 • Currently 4 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,2/5 (46 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Szukaj

Reklama

Bliska Szwecja - Getno Gard - Asnen

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 9479 
Komentarzy: 1 
ID: 99097 
Węzeł: 74212 
Wędkując z wybrzeża

Załączam kilka informacji dotyczących sprostowania wcześniejszego artykułu dotyczącego sportowego łowienia ryb w jeziorze Asnen.

Witam!

Ponad dwa lata temu umieściłem kilka informacji dotyczących sportowego połowu ryb nad jeziorem Asnen, w okolicach ośrodka turystycznego Getno Gard.

Z powodu braku bieżących informacji o powyższym miejscu i otrzymaniu wielu maili, zdecydowałem się na usunięcie artykułu. Korzystam z innych łowisk i nie chcę nikogo wprowadzać w błąd, nie mając bezpośredniego wglądu na obecną sytuację.

Osobiście mam nadzieję, że sytuacja z rybostanem się poprawiła i nasi rodacy będą mogli cieszyć się niezapomnianymi wspomnieniami z wypraw wędkarskich.

Pozdrawiam i życzę połamania kija!!!

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   

Właśnie wczoraj wróciłem z Getno Gard położonego nad "rybnym" jeziorem Asnen w Szwecji.
Całkowicie zgadzam się z opinią Piotra Wawrzyniuka, i tu mocno chylę czoła i przepraszam za niedowiarstwo-niestety artykuł przeczytałem w przeddzień wyjazdu do Szwecji i było już mocno za późno (kolegom powiedziałem dopiero na promie.
W Getno Gard ryb nie ma!!!!!! może nie jestem mistrzem wędkarskim, ale przez tydzień, w 4-ch chłopa (w tym, w moich oczach 1 autorytet wędkarski), pływając, spinningując i trolingując w zasadzie wszelkimi możliwymi przynetami udało nam się złowić 2 wymiarowe szczupaki - 51 i 63 cm (4 małe gnojki wypuściliśmy), do tego doszły 2 sandacze i uwaga: 3 okonie!!! W sumie, w 4-ch, w tydzień, po 7-8 godzin dziennie - mieliśmy 15 pobić. Dodam, ze pływaliśmy z echosondą, dosłownie wszędzie (i ulubione trzcinki jednego z naszych kolegów i spadki z 2-ch do 14 metrów).
Nic nie mam do Zalewu Sulejowskiego, ale chyba tam efekty byłyby dużo lepsze.
Wiele do życzenia pozostawia też obsługa tego, mimo wszystko niesamowicie urokliwego miejsca. Próbowaliśmy się doprosić przewodnika wędkarskiego (cena 450 SEK/godz), ale do chwili wyjazdu. W zasadzie mnie to nie dziwi-bo cóż ona miałby nam pokazać???!
A zapomniałbym! Biała ryba: w wodzie wylądowało kilka wiaderek zanety Gutkiwicza z atraktorami palce lizać. Efekt: 3 leszczyki, jedna piekna wzdręga, nie ograniczona ilość płoci 10-15 cm, oraz absolutny hit, na który zawsze można było liczyć: JEGO KRÓLEWSKA MOŚĆ KRĄP!!!!!!
W naszych ustach Getno Gard zyskało miano krąpiowego eldorado.
Dobrze radzę: jeśli ktoś wybiera się do Getno Gard-niech wycofa swoje pieniądze póki czas. No chyba, że rzeczywiscie lubi zbierać grzyby, kleszcze i komary.
Pozdrawiam i błagam o wskazanie jakiegoś miejsca na świecie, gdzie jeszcze są ryby.
Artur

Początek

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Prawdopodobnie największy w Polsce i w Europie społecznościowy serwis wędkarski: Fishing . Wędkarstwo to hobby tysięcy ludzi, zapraszamy! Oczywiście realizacja oparta o eZ publish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).