Lewe menu

Filtry

Komentarze

Humor»

Ocena: 3 Ilość ocen: 1

Bal

Zocha mówi do swego męża Józka:
- Ty Józek zostaliśmy zaproszeni na bal maskowy
Józek mówi:
- Ja nie idę, nie mam się za co przebrać
Zocha odpowiada:
- Najlepiej nie pij, nikt cię nie pozna.

Bal
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

do RO-boty

Myślę, że na spoko,
Przemyślicie wszystko,
I zrobicie po ludzku,
Te Rybie Oczysko.
Brak dostępu serwera,
Oraz inne sprawki,
Wymuszą na redakcji,
Istotne poprawki.
Wiem, że macie problemy,
Lecz kto w życiu ich nie ma,
Więc zakasać rękawy,
Tłumaczenie to ściema.
czapek.

do RO-boty
 • Obecnie 2 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2/5 (30)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Chyba jednak coś kiełkuje...

Hej Tomku.
Musze powiedzieć że z mojego doświadczenia na polu jakiejś tam działalności poza związkowej (jak widzisz jednak ktoś się interesuje) że najtrudniej jest znaleść chetnych do działania. Kilkakrotnie zachęcałem kolegów, przytaczałem przykłady, namawiałem ale nic nie dawało... jakby grochem o ścianę. Nadal będę próbował ale już chyba nie w ramach tego "klubu" a powołanego nowego z nowym prezesem i nowymi ludźmi. Niestety muszę powiedzieć że to Jurek ma rację i że nasze wody wygladaja tak jak wygladaja dzięki nam. To niecheć do zaangarzowania powoduje zaniedbania. Fakt Zarządy nie za bardzo cisna sie do pomagania choć tak mała ilość inicjatyw i ich słomiany zapał nie polepsza sprawy. Nastepuje błedne koło jest bryndza, niechce nam się robić, robi sie wieksza bryndza, znow sie niechce.... przyjdzie nowe a tu mur cenowy i tesknota za NASZYMI (bo wtedy będą nasze) wodami.
Choć popieram powstawanie różnego rodzaju łowisk specjalnych to jednak zdaję sobie sprawę że tylko duże mocne Stowarzyszenie jest w stanie zrealizować określone pomysły. Powiem tak że niewyobrażam sobie małego Stowarzyszenia które bez poparcia dużej organizacji jest w stanie doprowadzić do udrożnienia Brdy na odcinku ujście-Smukała i do utworzenia tarlisk łososi i troci na odcinku Smukła-Opławiec (ech takie moje marzenie). A trafiają sie łososie i to takie pod 10 kilo już teraz bez udrażniania. Oczywiście to mały w tym układzie wzajemnym ma być motorem i rozpędzać dużego.
Moim zdaniem takie układy się sprawdzily (Wieprza, Pasłęka, Parsęta) i dają bardzo pozytywne efekty.

Niestety jak pisałem ciężko jest znaleść kolegów którzy chcą coś robić.

Pozdrawiam
Andrzej
Standard view   

Powiązane z

Łowiska specjalne cz.II Ocena: 6 Ilość ocen: 1Ocena: 6 Ilość ocen: 1Ocena: 6 Ilość ocen: 1Ocena: 6 Ilość ocen: 1Ocena: 6 Ilość ocen: 1Ocena: 6 Ilość ocen: 1

Ryszard Siejakowski
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Wędkarstwo

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).