Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Awaria

W samolocie awaria, przychodzi sewardessa i mówi:
- panowie trzeba odciążyć samolot, bagaże już wyrzuciliśmy, czas na bohaterów.
Francuz wypił łyk koniaku, ucałował blondynkę i z okrzykiem wiwat Francja, wyskoczył.
Po jakimś czasie sytuacja się powtarza, Anglik wypija szklaneczkę łyski, całuje brunetkę i z okrzykiem za Anglię skacze.
Po jakimś czasie znów to samo, więc Polak wypija pół litra, całuje wszystkie panie i z okrzykiem niech żyje Mozambik, wyrzuca Murzyna.

Awaria
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na Rurze.

Połowa profitów...

więcej...

Cz.5.
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rozumowanie

Ryszard Siejakowski

Tomek, z rozumowaniem jest tak jak jest. Każdy rozumuje tak jak mu to odpowiada. Chciałem sprowokować polemikę, czy kierunek łowisk specjalnych to jedyne remedium na poprawę poziomu wędkarstwa w Polsce. Celowo pisze poziomu, bo za tym kryje się trochę szersze spectrum niz tylko problem mniej lub bardziej rybnych wód. Przeanalizuj sobie wypowiedzi duetu KK. Tu naprawdę nie idzie o podjęcie polemiki. Tu idzie o to aby jej nie dokonać. Obalam jeden zarzut, pojawia się momentalnie drugi. Piszę, że nie manipuluję i przywołuje konkretny przykład. Na to już nie ma reakcji, jakby tematu nie było i sruuu z kapelindra następny króliczek, mniej lub bardziej szary. Zarzucanie komuś kłamstwa, samemu łząc jak pies to juz wyższa szkoła jazdy. Nie ukrywam swego negatywnego stosunku do łowisk specjalnych, zwłaszcza tych organizowanych przez PZW. To dla mnie oznaka, tzw. łabędziego śpiewu. To nie jest główny cel stowarzyszenia i nigdy nie powinien być. Aby stworzyc łowisko specjalne nie potrzeba PZW co udowodnili Jeleński i Wilk. Czy lepiej nie wiem, ale na pewno taniej jak wynika chociażby z cennika. Ale oni nie mieli innego wyboru a doskonale wiedzieli, że tworzenie tego pod patronatem PZW to czysta utopia. Przypomnij sobie ten smród z Jeleńskim sprzed kilku lat. Ten smród zrobili ci sami co dzisiaj zarządzają PZW. I to jest jeden obrazek. Drugi wskazał ten przywołany facio z Francji. Od problemów sie nie ucieknie nawet przy najlepiej zorganizowanych łowiskach specjalnych. Łowiska specjalne można dzisiaj otworzyc a jutro zamknąć. Żaden problem. Stowarzyszenia się nie rozwiąże w jeden dzień, takjak nie rozwiąże się jego problemów.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Łowiska specjalne cz.III Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2

Ryszard Siejakowski
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Hobbystycznie założona strona genealogiczna oparta o Webtrees: Żbikowska . Można znależć na niej już sporo różnych nazwisk. Bardzo ciekawe materiały źródłowe dotyczące narodzin, zgonów i zawartych związków małżeńskich z parafii Grążąwy.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).