Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3 Ilość ocen: 46

Wiek ryby

Jak poznać wiek ryby?
- Po oczach. Im oczy dalej od ogona, tym ryba starsza.

Wiek ryby
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,2/5 (46)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Niepoprawny krytyk

Czapku w czapce lub bez czapki.
Chyba masz na oczach klapki?
Ciągle coś Ci w poprzek leży.
Czas byś w siebie już uwierzył!

więcej...

Niepoprawny krytyk
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,6/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Prawdy oczywiste

To że łowiska specjalne nie są panaceum na wszystko to wiadomo wszystkim, to prawda oczywista i polemizować nie ma o czym.
Wedkarzowi jest dokładnie wszystko jedno kto gospodaruje na wodzie. Jemu zależy na łowieniu ryb i tylko to go interesuje. Jak się nie łowi ryb to nie ma wędkarstwa, nie ma o czym mówić.
Odnoszę wrażenie że 90% wędkarzy ma w nosie ogół wód, im zależy tylko na pulpetach uzyskanych z ryb złowionych blisko domu. Tak samo pewnie 90% władz PZW ma w nosie wedkarza, im zależy tylko na składkach. Wędkarzy w ogóle to wszyscy mają gdzieś, z żonami na czele, więc nie dziwię się rozgoryczeniu przeciętnego wędkarza.
Tobie też radzę zrozumieć, ze polemiki między nami to takie fajne gadanie o rybkach, a ktokolwiek z działczy to czyta to też ma ciebie i mnie i wszystko gdzieś. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie ma jednak ludzi zainteresowanych czynnym rozwiązaniem tego problemu w żaden uczciwy sposób. W tak dużym i skostniałym stowarzyszeniu nie ucieka się od problemów - ich się po prostu nie rozwiązuje, bo po co?
Problem wędkarstwa w Polsce to przecież wyłącznie problem z małą ilością ryb w wodzie, a reszta to są pierdoły. Gdyby nie to, to polemizowałbyś o skuteczności zacinania sandacza, a tak gadasz o problemie braku sandacza w wodzie. I tak jeszcze ze 20 lat...

T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Łowiska specjalne cz.III Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2

Ryszard Siejakowski
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: ODOO - Open source ERP i CRM

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).