Left menu

Filtry

Humor»

Ocena: 4 Ilość ocen: 2

Szminka

Powracającego późnym wieczorem do domu męża wita żona z wałkiem.
- Ty łajdaku, masz na twarzy szminkę!
- To nie szminka, to krew. Potrącił mnie samochód.
- No... masz szczęście.

Szminka
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na rurze

W czasie 1,5 roku pobytu....

więcej...

Wycieczki.
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Prawie z archiwum.

Ryszard Siejakowski

Witaj Andrzejku. Nie powiem, ale kopara mi odjechała do kolan. Wyciągnąłeś prawie z archiwum tematykę, o której już prawie zapomniałem. To nie do końca jest tak, jak myślisz. Całośc mego zdania znajdziesz w komentarzach i innych wypowiedziach. Nieumyślnie, specSAN stał się jakby ofiarą pewnej głębszej myśli, jaką chciałem zawrzeć. Andrzeju, zapewniam Cię, że jest mi zupełnie obojętne czy takie łowisko istnieje czy nie. Więcej, jeśli są na to środki finansowe, to dobrze, aby ochronić resztki stada dzikiego lipienia na Sanie. Jest tylko jedno ale, dla którego powstał ten artykuł. Tym ale, jest kreowanie przez niektóre osoby wizji powszechnej normalnosci tego typu łowisk. Delikatnie mówiąc z jednej strony mnie śmieszy takie podejście do sprawy, a z drugiej wnerwia mnie lekkośc kreowania pewnych pogladów, bez zastanowienia się nad skutkami. Wyobraź sobie Andrzeju, sytuację, że taka wizja znajduje swoją realizację. Twój ukochany Wieprz, jest specWIEPRZEM, Krężniczanka, jest specKRĘŻNICZANKĄ, itd, itd. Wybacz Andrzejku, ale Twoje 1/12 jest naprawdę niczym. To było wyrażenie mojego subiektywnego punktu widzenia na przyszłość wędkarstwa polskiego i kierowałem sie podstawową zasadą, "wszystkie wody są warte ochrony i zagospodarowania". Jeśli zaczniemy dzielić wody na równe i równiejsze, to .... Odpowiedź znasz. Jeśli ktoś, chce mi narzucać sposób postrzegania wspaniałej działalności działaczy z Krosna, przez pryzmat jednego specłowiska, to ja dziękuję serdecznie za takie wędkarstwo i za sposób postrzegania jego problemów. Jak ostrzeżenie kłania sie temat Łopusznej i co z nią zrobiono. O obrazie zasobności naszych wód, nie będzie decydować jakis specXXX, tylko śednia ważona wszystkich wód. A jeśli chcemy robic specłowiska i traktowac je jako bilboard naszej "wspaniałej" działalności stowarzyszeniowej, a na pozostałych wodach pozostawic ten cały bajzel jaki tam jest, to oświadczam Ci, że to juz nie jest stowarzyszenie i jego cele, jakie miało gdy sie do niego zapisywałem. I nie jest to stowarzyszenie, gdzie pozdrowieniem jego członków, są słowa: wodom cześć. Bo dla mnie wodom cześć, to nie tylko hasło, to coś znacznie głębszego i dlatego je rozszerzę: wszystkim wodom cześć.
Mam nadzieję, że te kilka słów wyjasniają mój rzeczywisty stosunek do wód w Polsce. Przy okazji Andrzeju, poddam pod zastanowienie, czy nie warto rozważyć pewnej zmiany w zapisach Ustawy i dac delegację ustawową Ministrowi Ochrony Środowiska a nie Ministrowi Rolnictwa. Na mój gust, obecny zapis jest reliktem i anachronizmem z lat minionych.
Pozdrawiam
Schowaj teksty   

Powiązane z

Łowiska specjalne cz.III Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2

Ryszard Siejakowski
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Systemy CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).