Lewe menu

Filtry

Komentarze

Artykuł - "Russkije szczuki"Bardzo dobre Bardzo dobre minus (5-)

Artykuł - Jak zwykle nie na temat...Klasyka Wybitne (6)

Artykuł - "Russkije szczuki" Hil, gratulacje! Bardzo dobre plus (5+)

Artykuł - FRYCOWESympatyczne opowiadanie Bardzo dobre (5)

Artykuł - FRYCOWEBardzo ciekawe Bardzo dobre plus (5+)

Humor»

Ocena: 4,5 Ilość ocen: 83

:D

Wielki, ogromny wielopiętrowy supermarket w USA,
w którym kupicie wszystko. Szef przyjmuje do pracy nowego sprzedawcę,
z tym że przedtem na jeden dzień okresu
próbnego, aby go przetestować.
Po zamknięciu wzywa szef nowego sprzedawcę do biura:
- No to ile dziś zrobił pan transakcji?
- Jedną szefie.
- Co? Jedną?! Nasi sprzedawcy mają średnio od sześćdziesięciu do
siedemdziesięciu transakcji w ciągu dnia! Co Pan robił przez cały dzień?
A właściwie to ile pan utargował?"
- Trzysta osiemdziesiąt tysięcy dolarów.
Szefa zatkało.
- Trzy...sta osiem...dziesiąt tysięcy? Na Boga co Pan sprzedał?!"
- No, na początku sprzedałem mały haczyk na ryby.
- Haczyk na ryby? Za trzysta osiemdziesiąt tysięcy?
- Potem przekonałem klienta, żeby wziął jeszcze średni i duży haczyk.
Następnie przekonałem go, że powinien wziąć jeszcze żyłkę.
Sprzedałem mu trzy grubości: cienką, średnia i gruba. Wdaliśmy się w
rozmowę. Spytałem gdzie będzie łowić. Powiedział że na Missouri
dwadzieścia mil na północy. W związku z tym sprzedałem mu jeszcze porządną wiatrówkę, nieprzemakalne spodnie i rybackie gumowce, ponieważ tam mocno wieje. Przekonałem go, że na brzegu ryby nie biorą, no i tak poszliśmy wybrać łódź motorową. Spytałem go jakie ma auto
i wydusiłem z niego, że dość małe i żeby na nim nie mógł odwieźć
łodzi w związku z czym sprzedałem mu przyczepę.
- I wszystko to sprzedał Pan człowiekowi, który przyszedł sobie kupić jeden, jedyny haczyk na ryby?!
- Nie. On przyszedł z zamiarem kupienia podpasek dla swojej żony. Zaproponowałem mu, że skoro w weekend nici z seksu, to może pojechałby przynajmniej na ryby.

:D
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,3/5 (83)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Do utalentowanego***

Nie zamykaj gęby, gdy masz taki talent!
Nie musisz w piwnicy z nim się chować wcale!!! :)

więcej...

Do utalentowanego***
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Prawie z archiwum.

Ryszard Siejakowski

Witaj Andrzejku. Nie powiem, ale kopara mi odjechała do kolan. Wyciągnąłeś prawie z archiwum tematykę, o której już prawie zapomniałem. To nie do końca jest tak, jak myślisz. Całośc mego zdania znajdziesz w komentarzach i innych wypowiedziach. Nieumyślnie, specSAN stał się jakby ofiarą pewnej głębszej myśli, jaką chciałem zawrzeć. Andrzeju, zapewniam Cię, że jest mi zupełnie obojętne czy takie łowisko istnieje czy nie. Więcej, jeśli są na to środki finansowe, to dobrze, aby ochronić resztki stada dzikiego lipienia na Sanie. Jest tylko jedno ale, dla którego powstał ten artykuł. Tym ale, jest kreowanie przez niektóre osoby wizji powszechnej normalnosci tego typu łowisk. Delikatnie mówiąc z jednej strony mnie śmieszy takie podejście do sprawy, a z drugiej wnerwia mnie lekkośc kreowania pewnych pogladów, bez zastanowienia się nad skutkami. Wyobraź sobie Andrzeju, sytuację, że taka wizja znajduje swoją realizację. Twój ukochany Wieprz, jest specWIEPRZEM, Krężniczanka, jest specKRĘŻNICZANKĄ, itd, itd. Wybacz Andrzejku, ale Twoje 1/12 jest naprawdę niczym. To było wyrażenie mojego subiektywnego punktu widzenia na przyszłość wędkarstwa polskiego i kierowałem sie podstawową zasadą, "wszystkie wody są warte ochrony i zagospodarowania". Jeśli zaczniemy dzielić wody na równe i równiejsze, to .... Odpowiedź znasz. Jeśli ktoś, chce mi narzucać sposób postrzegania wspaniałej działalności działaczy z Krosna, przez pryzmat jednego specłowiska, to ja dziękuję serdecznie za takie wędkarstwo i za sposób postrzegania jego problemów. Jak ostrzeżenie kłania sie temat Łopusznej i co z nią zrobiono. O obrazie zasobności naszych wód, nie będzie decydować jakis specXXX, tylko śednia ważona wszystkich wód. A jeśli chcemy robic specłowiska i traktowac je jako bilboard naszej "wspaniałej" działalności stowarzyszeniowej, a na pozostałych wodach pozostawic ten cały bajzel jaki tam jest, to oświadczam Ci, że to juz nie jest stowarzyszenie i jego cele, jakie miało gdy sie do niego zapisywałem. I nie jest to stowarzyszenie, gdzie pozdrowieniem jego członków, są słowa: wodom cześć. Bo dla mnie wodom cześć, to nie tylko hasło, to coś znacznie głębszego i dlatego je rozszerzę: wszystkim wodom cześć.
Mam nadzieję, że te kilka słów wyjasniają mój rzeczywisty stosunek do wód w Polsce. Przy okazji Andrzeju, poddam pod zastanowienie, czy nie warto rozważyć pewnej zmiany w zapisach Ustawy i dac delegację ustawową Ministrowi Ochrony Środowiska a nie Ministrowi Rolnictwa. Na mój gust, obecny zapis jest reliktem i anachronizmem z lat minionych.
Pozdrawiam
Schowaj teksty   

Powiązane z

Łowiska specjalne cz.III Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2

Ryszard Siejakowski
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Fundusze ETF na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Fundusze ETF: ETF.COM.PL Analizy, ranking, aktualności, informacje, ryzyko, regulacje prawne, wydarzenia w Polsce i na świecie, linki, rynek giełdowy, podstawy i zasady inwestowania.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).