Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3,5 Ilość ocen: 3

Przed snem..

Podczas nocy poślubnej młody małżonek po wejściu do łóżka odwrócił się tyłem do żony i ułożył do snu.
- Wiesz - mówi żona, a moja mama to mnie zawsze przed snem trochę popieściła...
- No, przecież nie będę w środku nocy po twoją mamę leciał...

Przed snem..
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,7/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Do utalentowanego***

Nie zamykaj gęby, gdy masz taki talent!
Nie musisz w piwnicy z nim się chować wcale!!! :)

więcej...

Do utalentowanego***
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Różnić się

Ryszard Siejakowski

Drogi Andrzeju. Zawsze jestem gotów schylic głowę przed człowiekiem, który przekona mnie do swej racj argumentami a nie swą nieomylnością. Możemy się różnić optyką na pewne problemy, ale różnic pięknie a nie pieniacko Cały czas byłem i będę za zróżnicowaniem opłat i tu zgadzam się na 120% z Tobą, że będą łowiska i "łowiska". Dzisiejszy system składek, jest takim samym arytefaktem jak Ojciec Wielebny. Ten system jest kompletnie nieprzeźroczysty i pozwala na swobodny przepływ środków. Zawsze byłem za przepływem skorelowanym i celowym. Opłaty za spinning idą na ryby generalnie drapieżne, w szerokim tego słowa znaczeniu, a nie na narybek karpia, bo tak chce producent narybku /czytaj Zakład Rybacki działający w strukturach PZW/. Ideałem byłby system licencyjny, z płatnościa na konto. Żadnych składek płaconych gotówką do koperty skarbnika. To tez anachronizm, który należy jak najszybciej zmienić.
Andrzeju, kolejny raz korzystając z okazji, pragnę Ci zwrócić uwagę na zapisy Art.5. To pole do wielu naduzyć. Nie interesuja mnie upowaznienia wydawane przez Zakłady Rybackie. Stanowczo sie natomiast sprzeciwiam wydawaniu takich upowaznień, przez stowarzyszenie. A takie przypadki, niestety mają miejsce. Według mnie zapisy proponowanego nowego brzmienia Art.1.5.b nie gwarantuja nadinterpretacji Art.5 w trakcie tzw. odłowów sanitarnych.Powracając jeszcze do obecnego stanu prawnego, po Mazowszu krąży poczta pantoflową wiadomość, że ZO Mazowsze handluje upowaznieniami do odłowów, wykorzystując brzmienie obecne. I niestety nie narusza to prawa, bo tak jest ono sformułowane i pozwala na takie działania. Mozemy miec tylko wątpliwości co do etyki tych handlarzy.
Pozdrawiam.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Łowiska specjalne cz.III Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2

Ryszard Siejakowski
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Wędkarskie stowarzyszenie o ideach nieco odmiennych od promowanych przez PZW. Szczególnie uważnie przeczytaj zatem nagłówek tej strony: Stowarzyszenie Wędkarzy Internautów . Szybko zrozumiesz różnicę i kto wie, może się do niego przyłączysz.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).