Lewe menu

Filtry

Komentarze

Szukaj

Reklama

Realny przychód, a nie "ubytek"

Ryszardzie,

Nie przypisuj innych interpretacji powołując się na cudze słowa, lub ustawiając je w fałszywym kontekście. Nigdy nie pisałem o "ubytku", bo takiego nie ma. Po prostu - składki niektórych wedkarzy są niższe niż pełna składka czlonkowska, stąd szacowanie przychodu ze składek na poziomie wynikającym z pomnożenia liczby członków przez wysokość składki prowadzi do dużych błędów.

Kwestia do dyskusji czy tak skonstruowany system składek przynosi spodziewane efekty (np. większą liczebność młodzieży, pozostawanie w stowarzyszeniu ludzi starszych, pozostawanie ludzi aktywnych, chcących pracować dla innych). Ale to trzeba by monitorować. I to od poziomu indywidualnego i od poziomu kół. Na razie taki system został uchwalony. Zmienić moga go ludzie, ktorzy maja możliwości podejmowania decyzji. Zostań jednym z nich. Albo używaj argumentacji, która skłoni innych do zmiany zapatrywań i do zmiany tych decyzji. Chciałbym, żebyś to potrafił, bo ja też jestem zdania, że nasz system składek jest wadliwy. Może nieco inaczej na to patrzę ale ważna jest przede wszystkim skuteczność wpływania na decyzje.

Pozdrawiam serdecznie

Jurek Kowalski
Schowaj teksty   

Powiązane z

Łowiska specjalne cz.III Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2

Ryszard Siejakowski
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Wykonujemy wdrożenia nowoczesnego systemu System ERP Odoo to jedna aplikacja dla całego Twojego biznesu i innowacyjna technologia.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).